دشمن با ایجاد فساد و بی حجابی درصدد نفوذ در کشور است

  • کد خبر : 34938
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
دشمن با ایجاد فساد و بی حجابی درصدد نفوذ در کشور است

گندم پرس :علی ثمره حسینی در حاشیه مراسم اجتماع مردمی مدافعان حریم گفت: تعداد ۴۰ دستگاه رسیور ماهواره به همراه دیش به صورت خودجوش توسط مردم به ستاد تحویل شده است چرا که خانواده ها خود به این نتیجه که ماهواره ها باعث می شود که استحکام خانواده دچار مشکل می شود رسیده اند. وی […]

گندم پرس :علی ثمره حسینی در حاشیه مراسم اجتماع مردمی مدافعان حریم گفت: تعداد ۴۰ دستگاه رسیور ماهواره به همراه دیش به صورت خودجوش توسط مردم به ستاد تحویل شده است چرا که خانواده ها خود به این نتیجه که ماهواره ها باعث می شود که استحکام خانواده دچار مشکل می شود رسیده اند.

وی تصریح کرد: این اجتماع در راستای ابلاغ پیام عفاف و حجاب برای آحاد مردم در نظر گرفته شده تا مردم نسبت به ضرورت حجاب در جامعه بیشتر آشنا شوند.

فرمانده سپاه زابل افزود: عفاف و حجاب تنها مختص این هفته نیست بلکه باید در همیشه ایام سرلوحه کار زندگی قرار گیرد چرا که دشمن از تمامی امکانات خود برای ولنگاری و فساد که یکی از آن‌ها مبحث حجاب است از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی ابراز داشت: در روز عفاف و حجاب سیره نبوی و سبک زندگی اسلامی حوزه های مقاومت خواهران در نشست با تعدادی از اساتید در حوزه علمیه مباحثی را در بحث سبک زندگی اسلامی در سطح پایگاهها بررسی کردند.

وی افزود: در روز حجاب و عفاف، هویت اسلامی و خودباوری ملی که همزمان در سراسر کشور برگزار شد بسیاری از خانواده ها با روشنگری که از طریق فرماندهان پایگاههای مقاومت و سرگروههای حلقات صالحین صورت گرفته انجام شد.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه، روز عفاف و حجاب، بهداشت وسلامت روان، شادی و نشاط اجتماعی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی برنامه های قابل توجهی اجرا خواهد شد.

ثمره حسینی خاطرنشان کرد: در روز چهارشنبه، روز امنیت اجتماعی و احترام به قانون و حقوق شهروندی با همکاری بسیج حقوقدانان مشاوره هایی را برای خانواده هایی که شناسایی شده وثبت نام کرده اند صورت خواهد گرفت.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زابل ادامه داد: در روز پنج شنبه، روز عفاف، حجاب و اقتصاد مقاومتی تولید و مصرف داخلی با همکاری اتاق اصناف و جامعه ی زنان برای پوشاک برنامه ریزی خاصی اجرا خواهد شد.

وی در پایان گفت: در روز جمعه آخرین روز این هفته با پیام عفت، غیرت و حافظ حریم خانواده نمایشگاههایی در نماز جمعه ایجاد و با مشاوره مذهبی و ویزیت رایگان به نمازگزاران و گفتمان هایی توسط اداره تبلیغات اسلامی اجرا خواهد شد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34938
  • دیدگاه‌ها برای دشمن با ایجاد فساد و بی حجابی درصدد نفوذ در کشور است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.