حجاب و عفاف تنها مختص خانم ها نیست

  • کد خبر : 34869
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
حجاب و عفاف تنها مختص خانم ها نیست

گندم پرس :سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی اظهار داشت: عفاف و حجاب در جامعه دارای اهمیت فراوانی است به طوری که ریشه در اعتقادات داشته و در این راستا باید علاوه بر توجه ویژه در سرلوحه کارها قرار گیرد. وی با عنوان اینکه، حجاب و عفاف اثرات مهمی در زندگی فردی و اجتماعی دارد اضافه […]

گندم پرس :سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی اظهار داشت: عفاف و حجاب در جامعه دارای اهمیت فراوانی است به طوری که ریشه در اعتقادات داشته و در این راستا باید علاوه بر توجه ویژه در سرلوحه کارها قرار گیرد.

وی با عنوان اینکه، حجاب و عفاف اثرات مهمی در زندگی فردی و اجتماعی دارد اضافه کرد: حجاب و عفاف تنها مختص خانم ها نیست بلکه برای همه ی بانوان و آقایان بعنوان دو ارزش بسیار مهم در جامعه به شمار می رود که در این راستا حجاب میوه عفاف و عفاف ریشه حجاب است.

ثمره حسینی ابراز داشت: هجمه‌های گسترده دشمنان و جنگ نرم آنها برای رواج فرهنگ غرب، بی‌بند و باری، بی‌حجابی و از میان برداشتن عفاف زنان است که در این راستا باید با هوشیاری بیشتر عمل کرد.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل خاطر نشان کرد: پرداختن به مقوله حجاب و عفاف صرفاً منوط به این هفته نیست و باید همواره مورد توجه تمامی مسؤلان و آحاد مردم جامعه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه، ترویج و اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه مستحکم‌ترین سد در برابر هجمه فرهنگی دشمنان است تصریح کرد: حجاب و پوشش اسلامی برای مردان و زنان، تنها از کارکرد فردی برخوردار نیست و فقط برای سامان دهی خلقیّات و ملکات نفسانی آدمیان، مؤثر نیست، بلکه از کارکرد اجتماعی نیز برخوردار است.

ثمره حسینی عنوان کرد: امنیت اجتماعی همواره به عنوان یکی از نیازهای اساسی هر جامعه انسانی مطرح بوده است، زیرا وجود این پدیده در سطح جوامع نظم و بقاء را به عنوان مهمترین کارکرد اساسی خود بوجود می آورد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34869
  • دیدگاه‌ها برای حجاب و عفاف تنها مختص خانم ها نیست بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.