زوج فرهنگی سیستانی چهار نشان افتخار کنفرانس بین المللی ترکیه را درو کردند

 • کد خبر : 34697
 • ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸
زوج فرهنگی سیستانی چهار نشان افتخار کنفرانس بین المللی ترکیه را درو کردند

گندم پرس: دو لوح زرین استرالین آکادمی به دبیران آموزش و پرورش زابل و بنجار رسید. آقای ابراهیم سراوانی و خانم سکینه پودینه آقایی زوج فرهنگی سیستانی در کنفرانس بین المللی ترکیه که در نیمه ی خرداد ۹۵ برگزار شد شرکت داشتند و چهار مقاله ی مشترک آنها در این کنفرانس پذیرفته شد و به عنوان […]

گندم پرس: دو لوح زرین استرالین آکادمی به دبیران آموزش و پرورش زابل و بنجار رسید.

آقای ابراهیم سراوانی و خانم سکینه پودینه آقایی زوج فرهنگی سیستانی در کنفرانس بین المللی ترکیه که در نیمه ی خرداد ۹۵ برگزار شد شرکت داشتند و چهار مقاله ی مشترک آنها در این کنفرانس پذیرفته شد و به عنوان پژوهشگر ویژه مورد تشویق استرالین آکادمی قرار گرفته و موفق به کسب لوح زرین این آکادمی شدند.

IMG_20160701_021035

این کنفرانس در ۱۳خرداد ۹۵ با حمایت چندین دانشگاه و موسسه ی معتبر از سراسر دنیا و با شرکت صدها پژوهشگر از کلیه ی کشورهای جهان در شهر استانبول ترکیه برگزار شد، که پس از داوری مقالات ارسالی چهار مقاله ی ارسالی مشترک ابراهیم سراوانی کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی(دبیر مدارس زابل)و خانم سکینه پودینه آقایی دبیر دینی و عربی (منطقه زابل و بنجار) در مجموعه مقالات این کنفرانس بین المللی پذیرفته و چاپ گردید و حائز دریافت لوح زرین استرالین یونیورسال آکادمی استرالیا (به عنوان حامی و ناظر کنفرانس) قرار گرفت.

IMG_20160701_021008

عناوین مقالات پذیرفته شده:

_ بهره گیری مولانا از احادیث پیامبر اسلام (ص) و ایات قرآن در دفتر اول مثنوی

_ زنان و دختران جهان اسلام از منظر قرآن و احادیث پیامبر (ص)

_ بررسی شخصیت والای پیامبر اسلام (ص) و جانشینان او در دیوان ناصر خسرو قبادیانی

_ بهره گیری مولانا از شخصیت ممتاز حضرت علی (ع) در مثنوی

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34697

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 14در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۴
 1. سردبیر محترم
  این کنفرانس کنفرانس علم و.مهندسی است که از حدود ۷۰۰ مقاله ارسالی تقریبا تمامی آنها پذیرفته شده است و تمامی آنها این گواهی برایشان صادر شده است. گواهی ارسال و شرکت در کنفرانس نشان برگزیده گی محسوب نمیشود. نسبت به خبرسانی های خود دقت کنید

  • جناب مطلع لطفا مقالاتی که از شما در این کنفرانس پذیرفته شده رو به گندم پرس ارسال کنید تا به نام شما اطلاع رسانی و چاپ بشه. بنده شخصا جناب آقای سراوانی رو از نزدیک حداقل ده ساله می شناسم.همکارم بوده. کتابی از ایشان با عنوان زنان و دختران مسلمان از منظر قرآن و حدیث به سفارش وزارت آموزش و پرورش در قم چاپ شده و اینک هم شنیده ام برای داوری به وزارتخانه رفته. و کتاب مشاعره ی ایشان هم زیر چاپهدر همین سال ۱۳۹۵ مقالات دیگری هم از ایشان در کنفرانس بین المللی باتومی گرجستان و تهران (دانشگاه شهید بهشتی) پذیرفته شده. اما چون فرد بی ادعایی هستند.رسانه ای نکرده اند. سپاسگزارم از حوصله ای که به خرج داده اید.

 2. تبریک فراوان ، به امید موفقیتهای بزرگتر .

 3. باعرض سلام خدمت استادگرامی
  وااقعاا به عنوان یه سیستان افتخارمیکنم،این پیروزی روکه موجب شادی قلب دوستان علی الخصوص مردم ولایتمدارشهرمون شده به شما وهمسرگرامیتان تبریک عرض نموده واز خداوندحکیم برایتان موفقیت روزافزون آرزودارم.

 4. استاد ارجمندم جناب آقای ابراهیم سراوانی. ضمن تبریک این موفقیت.از خداوند بزرگ بهترینها را برای شما از درگاه خداوند بزرگ خواستارم. شما یکی از بهترین اساتید دوران تحصیلم بوده اید. دعای خیر من و همه ی دانشجویان رشته ی مدیریت دولتی بدرقه ی راهتان.

 5. موفقیت شما درآینده تنها آرزوی ماست مهندس ابراهیم سراوانی

 6. موفق و سربلند باشید
  اما نمی دانم این مقالات و لوح زرین در اموزش و پرورش امتیاز دارد یا نه؟؟؟؟ مگر اینکه این بزرگواران در مقاطع اموزش عالی تدریس نمایند شاید به دردشان بخورد و گرنه آب در هاون کوبیدن است و خودشان را خسته نکنند و مبصرداریشان در مدارس برسند

  • جناب آقای فهیم مقام معلمی از تدریس در آموزش عالی فراتر است متاسفانه در جامعه ی ما قدرشان شناخته شده نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. استاد ارجمند جناب آقای سراوانی. ضمن قبولی طاعات و عبادات شما . این موفقیت را به شما و خانواده ی محترم تان تبریک می گوییم و خوشحالیم که خداوند بزرگ مزد تلاش های فراوان شما را در راه اندازی هنرستان های بهیاری زابل و یک سال خدمت صادقانه و بدون دریافت هر گونه وجه و مزدی به قول خودتان در جای دیگری داده است. تبریک و سپاس دانش آموزان قدر دان تان را پذیرا باشید. به امید موفقیت های هر چه بیشتر شما.

 8. برادر مطلع یعنی پروفسور ‌‌‌‌ پی یرو فورمیکا در ترکیه با آقای سراوانی یک رفاقتی داشته اند و زیر گواهی ایشون رو امضا کرده اند. یک پارتی هم در استرالیا ایشون داشته اند.وزارت علوم ایران و اینهمه دانشگاه وموسسه ی معتبری که آرم آنها در زیر گواهی هست.هیچ نظارتی نداشته اند. تا شما اینجا این مدارک به این محکمی رو زیر سئوال ببرید.یکی از افرادی که رفیق بنده است.امسال به همین کنفرانس چندین مقاله ی علمی فرستاده بود. در پاسخ نوشته بودند. Only for recyclbeen. یعنی مقالات فقط به درد سطل آشغال می‌خوره.حیفه کار بزرگی را کوچک شمردن. چو خواهی که نامت رود در جهان. مکن نام نیک بزرگان نهان. متشکرم

 9. مقاله نوشتن و مدرک گرفتن در کشور ما حساب و کتاب منصفانه ای ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. آقای سراوانی زحمت کشیده اید و خسته نباشید اما نوآوری نداشته اید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. با سلام و تبریک فراوان به استاد گرانقدر، جناب آقای سروانی، امیدوارم پله های نردبان ترقی زبان و ادبیات فارسی را هم چنان بالا رفته و به اوج شکوفایی علمی خود نایل گردید.
  بیاموز و بشنو ز هر دانشی
  که یابی ز هر دانشی رامشی

 12. کدوم دانشگاه درس خونده؟؟ شبانه یا آزاد یا پیام نور و یا پردیس زابل؟