پیچیدن صدای مهاجرت در بنگاههای املاک زابل

  • کد خبر : 34458
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴
پیچیدن صدای مهاجرت در بنگاههای املاک زابل

گندم پرس: درد دل ارسالی یکی از شهروندان نشان از پر بار بودن اسامی و آدرس منزل برای فروش در بنگاههای شهرستان زابل می باشد که در ادامه متن این درد دل کوتاه را به استحضار شما مخاطبین و همراهان گرامی می رسانیم. سلام میخواستم راجب به وضعیت مسکن در زابل بگم، در زابل توی هر […]

گندم پرسدرد دل ارسالی یکی از شهروندان نشان از پر بار بودن اسامی و آدرس منزل برای فروش در بنگاههای شهرستان زابل می باشد که در ادامه متن این درد دل کوتاه را به استحضار شما مخاطبین و همراهان گرامی می رسانیم.

سلام میخواستم راجب به وضعیت مسکن در زابل بگم، در زابل توی هر بنگاه املاک که میری ۵۰ مورد فروش وجود داره ودریغا از یک مورد اجاره تازه اگر هم وجود داشته باشد سر از ۷۰۰ هزار و یک میلیون در میاره مسئولین به فکر زابل باشید که داره از دست میره.

با تشکر از همه شما سنچولی از زابل

همانطور که خواندید بیشترین موارد در بنگاههای املاک متعلق به فروش می باشد و این نشان از عزم برخی از مردم برای مهاجرت از سیستان می باشد و می طلبد مسئولین وقت، زنگ هشدار زده شده را شنیده و برای این معضل راهکار اساسی مدنظر خویش قرار دهند.

بخش دیگر صحبت به اجاره بالای منازل مسکونی در زابل اختصاص داده شده است که این امر باید مورد نظارت بیشتر صنف مورد نظر قرار و ساماندهی لازم دراین خصوص انجام شود.

به امید سیستانی آباد

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34458

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. وقتی ابتدایی ترین امکانات دریک شهروجودندارد،شهرزیبایی ندارد،برای کوچکترین خواسته آنهم عمومی چندین دفعه به شهرداری یافرمانداری مراجعه می کنی واقدامی نمیشود .چه انتظاری ازکسانی داریدکه میتوانند درمناطق زیبا زندگی کنند ولی مهاجرت نکنند.

  2. سلام.گندم پرس عزیز من اجاره نشین هستم خداشاهده خونه ای که قیمتش چهل میلیونه ب اجاره میگن ۳۵۰هزار این انصافه.من خونه دیدم سه خواب اجارش یک میلیون و دویست هزار تومن تازه روی تابلوی داخل بنگاه زده قیمت رو.من نمیدونم انصاف کجا رفته هیچ کسی هم ب این اجاره ها نظارتی نداره چون همه مسعولین شهرزابل حتما خودشون خونه زیاد دارن که اجاره دادن ب اقشارضعیف وگرنه یه فکری ب حال این اجاره های ب دور از عدالت میکردن.ممنونم ازت گندم پرس عزیز من فقط ب خدا و ب شما امید دارم یا حق

  3. این حق انسانه که در هر جای کشور ( و جهان) که دلش بخواد زندگی کنه ……………….

  4. پایدارواستواربمانید