پرداختی‌ها به پزشکان مبتنی بر عملکرد و در چارچوب قانون است

  • کد خبر : 34453
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
پرداختی‌ها به پزشکان مبتنی بر عملکرد و در چارچوب قانون است

گندم پرس:عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه پرداختی مبتنی بر عملکرد پزشکان درچارچوب قانون است، گفت: بدون شک اگر پرداختی خارج از قانون صورت گیرد دستگاه‌های نظارتی از جمله مجلس ورود جدی خواهند داشت. حسینعلی شهریاری در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر حقوق‌های میلیونی پزشکان، افزود: پرداختی‌ به پزشکان با عنوان […]

گندم پرس:عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه پرداختی مبتنی بر عملکرد پزشکان درچارچوب قانون است، گفت: بدون شک اگر پرداختی خارج از قانون صورت گیرد دستگاه‌های نظارتی از جمله مجلس ورود جدی خواهند داشت.

پرداختی‌ها به پزشکان مبتنی بر عملکرد و در چارچوب قانون است/درصورت عدول از قانون، مجلس ورود می‌کند

حسینعلی شهریاری در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر حقوق‌های میلیونی پزشکان، افزود: پرداختی‌ به پزشکان با عنوان پرداختی مبتنی بر عملکرد است که دقیقا در چارچوب قانون صورت می‌گیرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر برخی گمان می‌کنند که این پرداختی‌ها زیاد است باید قانون را اصلاح کنند زیرا دریافتی پزشکان کاملا بر اساس قانون صورت می گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خلاف قانون عمل نکرده و اینکه در خبرها آمده که برخی پرداختی ها به پزشکان تا ۷۰۰ میلیون رسیده به جهت آن است که کارانه پزشکان با تاخیر پرداخت شده و این مبلغ، به صورت یکجا جمع آوری و پرداخت شده است.

شهریاری گفت: بارها پیش آمده که پرداخت کارانه ها تا یکسال نیز با تاخیر روبرو می‌شود و زمانی که اعتبار به دست وزارت بهداشت برسد این بدهی بعد از مدتی تاخیر به پزشکان پرداخت می شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کارانه‌ها بر اساس قانون به میزان فعالیتی است که پزشک انجام می‌دهند لذا این پرداختی ها در قالب حقوق و دستمزد نیست؛ بدون شک اگر پرداختی خارج از قانون صورت گیرد دستگاه های نظارتی از جمله مجلس ورود جدی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، طی روزهای اخیر در رسانه ها فیش های حقوقی منتشر می شود که از پرداختی های میلیونی در وزارت بهداشت خبر می دهد./خبرگزاری خانه ملت

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34453
  • دیدگاه‌ها برای پرداختی‌ها به پزشکان مبتنی بر عملکرد و در چارچوب قانون است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.