مردم شهر علی اکبر از فرمانداری هامون گلایه مند هستند/انتصاب نیروی نورچشمی خیانت است و حیثیت کاری و سیاسی را خدشه دار می کند

  • کد خبر : 41222
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۲
مردم شهر علی اکبر از فرمانداری هامون گلایه مند هستند/انتصاب نیروی نورچشمی خیانت است و حیثیت کاری و سیاسی را خدشه دار می کند

نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه شهر علی اکبر برگزار شد.     گــنـــدم خــبـــر : امام جمعه شهر علی اکبر گفت؛ سه شنبه ۲۴ اسفند سالروز انفجار بمب در مراسم نماز جمعه تهران و شهادت تعدادی از نماز گزاران را توسط منافقین کوردل در سال ۱۳۶۳ دشمن […]

نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه شهر علی اکبر برگزار شد.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : امام جمعه شهر علی اکبر گفت؛ سه شنبه ۲۴ اسفند سالروز انفجار بمب در مراسم نماز جمعه تهران و شهادت تعدادی از نماز گزاران را توسط منافقین کوردل در سال ۱۳۶۳ دشمن همیشه از سنگر علم و بصیرت می ترسد، از اتحاد و انسجام ملت هراس دارد و از روشنگری و آگاه شدن مردم، از یکی شدن قلوب مردم احساس خطر میکند و لذا سعی میکند این امر را به هر نحوی بگیرد و نماز جمعه مهمترین سنگر مستمر نظام اسلامی است که هر هفته علاوه بر دعوت مسائل اخلاقی و تقوا ، بیان مسائل روز دنیا و هشیاری به مردم در برابر حوادث و مسایل از ضروریات نماز جمعه است و لذا عزیزان زحمت کش ما نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج در این مورد بیشتر باید حساسیت به خرج دهند و مراقبت کنند ، تا کنون کمی ضعیف بوده ان شاءالله بعد از این با دقت و حساسیت بیشتر و به موقع انجام شود.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان به چهارشنبه این هفته چهار شنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: مردم آماده می شوند برای فرا رسیدن سال جدید که ان شاءالله سالی شاد و خوب و پر برکت برای همه باشد اما معمولا هر سال چهار شنبه پایان سال اتفاقات ناگواری می افتد که خانواده های زیادی را داغدار می کند ، عده ای مجروح و عده ای کشته می شوند یا عضوی از بدن را از دست می دهند به دلیل رسومات غلط و بدعتی که تحت عنوان چهار شنبه سوری به خورد جامعه ما داده اند، خوب هم میدانیم چیزی به عنوان چهار شنبه سوری در جزء دین ما نیست و هیچ فایده ای جز اینکه تمام پرسنل پزشکی و نیروهای انتظامی باید ان شب در حالت آمده باش باشند.

 

 

وی تاکید کرد: خانواده های عزیز دقت کنند تو این شب مراقب فرزندان خودشان باشند حتی از تردد بی مورد در خیابان اجتناب کنند بسیاری از اتفاقات برای عابرین و  رهگذران بی گناه می افتد .

 

 

خطیب جمعه شهرعلی اکبر گفت: من پیشنهاد میکنم بجای اینکه این شب را به بطالت و حوادث ناگوار سپری کنیم خانواده های ما جمع شوند کنار هم با هم صحبت کنند ، دور هم باشند صله رحم بجای بیاورند. و به جای هزینه های که برای مواد منفجره پرداخت میشود را هدیه کنیم به یک کودک فقیر، لباسی تهیه کنیم تا آن فرد نیازمند هم در این ایام عید شاد باشد.

 

 

وی اظهار داشت: مروری داشته باشیم به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در جمع دست اندرکاران راهیان نور و دیدار با اعضای مجلس خبرگان .مقام معظم رهبری در دیداری که دست اندرکاران راهیان نور با ایشان داشتند به یک نکته کلیدی اشاره کردند و فرودند :

علت شروع جنگ تحمیلی این بود که دشمن بعثی وحامیانش در ما احساس ضعف کردند و اگر تصرف چند روزه تهران مطمئن نبودند قطعا جنگ را آغاز نمیکردند این یک قاعده کلی است که احساس ضعف موجب تشویق دشمن به حمله خواهد شد.

 

 

وی افزود: بنابراین اگر میخواهید دشمن را از تهاجم منصرف کنید باید از اظهار ضعف بپرهیزیم و نقاط فراوانی کهدر اختیار داریم آشکار کنیم ایشان فرمودند اشتباه برخی در چالش اقتصادی که کشور به آن مبتلاست این بود که در زمینه اقتصادی اظهار ضعف شد و دشمن دید که این جا میتواند فشار بیاورد و فشار را زیاد کرد .

 

 

وی گفت: خوب چرا باید دولتمردان ما در جنگ اقتصادی این همه اظهار ضعف کنند تا دشمن از این چالش سوءاستفاده کنند و عرصه را بر ملت ما تنگ کند؟

 

 

وی در ادامه گفت: وقتی مشاوران اقتصادی رئیس جمهور قدرت فکری و تولیدات داخلی دانشمندان داخلی را باور ندارند و چشم به دست بیگانگان و واردات دوخته اند و مدام اقتصاد ایران را به بیماری تشبیه میکنند که امیدی به درمان آن نیست و آقای ترکان قدرت تکنولوژی رقابتی این ملت بزرگ و قهرمان را در حد آبگوشت بز باش و قرمه سبزی میداند قطعا دشمن از این اظهار ضعف بهره میبرد و جدی میشود و تحریم ها بیشترکند در حالی که ایران دارای بهترین موقعیت استراتژیک در منطقه است که ۶۰۰۰ کیلو متر مرز زمینی و ۲۷۰۰ کیلو متر مرز آبی دارد و با ۱۷ کشور دنیا همسایگی دارد و شاهراه که قاره آسیا اروپا و افریقاست که کشوری پر از معادن ومنابع عظیم نفت و گاز و معادن دیگری است و بهترین محصولات کشاورزی و تولیدی قابل رقابت در عرصه جهانی را دارد .

 

 

وی تاکید کرد: لذا مسئولین عزیز ما به جای اظهار ضعف و ناتوانی در جنگ اقتصادی بهتر است اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند که تنها نسخه نجات بخش این بحران خواهد بود . ایرانی که رتبه اولرشد علمی دنیا را دارد و در سال ۲۰۱۶ شتاب رشد علمی ایران در دنیا اول شده و کشور هایی مثل روسیه و چین بعد از ما قرار دارند چرا مسئولین ما خودشان را باور ندارند و عزت و اعتماد به نفس ملی را خدشه دار میکنند.

 

 

اشرفیان گفت؛ چرا در یک استان محروم وقتی این همه جوان تحصیل کرده و با تجربه آماده خدمت به نظام هست را پس میزنند و به جای نیروی بومی متخصص و متعهد اصرار بر این است که فلان مجموعه باید نیروهای غیر بومی و نور چشمی بکار گرفته شود اینها خیانت است و حیثیت کاری و سیاسی را خدشه دار می کنند باید اولویت با افراد بومی باشد نه کسانی که میخواهند از این استان به عنوان سکوی پرش استفاده کنند.

 

 

وی در ادامه گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان  از عدم اجرای اقتصاد مقاومتی به صراحت مردم اثری بر سر سفره های خودشان نمی بینند سال  ۹۴ هم مسئله اقتصاد مقاومتی مورد تاکید گرفته بود اما چون عملی مناسبی دیده نشد سال ۹۵ به سال اقتصادی و اقدام و عمل نامگزاری شد کار های انجام شده اما آنقدر که تاثیری در زندگی مردم دیده شود .مردم گلایه مند هستند.

 

 

وی اظهار داشت؛ سال ۹۵به اتمام رسید مسئولان عزیز بویژه استانداران محترم ، فرمانداران عزیز و شورای اسلامی شهرها و مدیران و مسئولین اجرایی به مردم گزارش بدهند اقدامات انجام شده در حوزه اقتصاد مقاومتی چه اندازه انجام شده ؟ چه نتایجی برای مردم داشت. همه در قبال مسائل فرهنگی و معیشت مردم به شدت مسئول هستیم .

 

 

وی افزود: مردم شهر علی اکبر از فرمانداری هامون گلایه مند هستند چرا به مشکلات آنها توجه و رسیدگی نمیشود  قریب به ۲ ماه است که از تجمع مردم در دفتر بنده میگذرد که جمعی از صیادان منطقه جمع شدند از وضعیت وخیم مردم و صیادان و مشکلات آنها مطالبی را گفتند و به فرماندارمحترم نامه نوشتند و قرار شد در اسرع وقت این موضوع را رسیدگی کنند و با مردم جلسه بگیرند اما خبری نشد.

 

 

وی در ادامه گفت؛ در حوزه بهداشت و درمان بسیار شرایط نا مطلوب است.

 

 

وی گفت: وعده های آقای استاندار چی شد چه کسی باید پیگیر ی کند ایجاد بخشداری در منطقه حق قانونی مردم است تا این منطقه بتواند شاهد رشد و توسعه باشد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41222
  • دیدگاه‌ها برای مردم شهر علی اکبر از فرمانداری هامون گلایه مند هستند/انتصاب نیروی نورچشمی خیانت است و حیثیت کاری و سیاسی را خدشه دار می کند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.