یادواره ۹ شهید پایگاه شهید شهرکی زابل برگزار شد + تصاویر

  • کد خبر : 41203
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱
یادواره ۹ شهید پایگاه شهید شهرکی زابل برگزار شد + تصاویر

یادواره ۹ شهید پایگاه شهید شهرکی زابل با حضور پودینه مسئول نهادرهبری جهادکشاورزی زابل، سرهنگ پورملایی نماینده فرمانده سپاه ناحیه زابل، سرگردنکویی جانشین ناحیه نیمروز، فیروزی رئیس بنیاد شهید زابل و خانواده شهداء و جمعی از بسبجیان خواهر و برادر برگزار شد.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر : سرگرد پاسدارحسین نکویی جانشین ناحیه مقاومت […]

یادواره ۹ شهید پایگاه شهید شهرکی زابل با حضور پودینه مسئول نهادرهبری جهادکشاورزی زابل، سرهنگ پورملایی نماینده فرمانده سپاه ناحیه زابل، سرگردنکویی جانشین ناحیه نیمروز، فیروزی رئیس بنیاد شهید زابل و خانواده شهداء و جمعی از بسبجیان خواهر و برادر برگزار شد.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر : سرگرد پاسدارحسین نکویی جانشین ناحیه مقاومت نیمروز و فرمانده حوزه مقاومت الغدیر اظهار داشت؛ اولین یادواره شهدای پایگاه شهید شهرکی با حضور مسئولین شهرستان برگزار گردید.

 

 

سرگرد نکویی جانشین ناحیه نیمروز و فرمانده حوزه الغدیر در خصوص اهداف برگزاری این یادواره گفت: شهدا با نثار خون خود از اسلام و میهن عزیزمان دفاع و همه را مدیون خود کرده اند و ایثار و شهادت را به ما آموختند.

 

 

وی گفت: در تمامی این سرزمین پاک، هر عرصه ای که در این نظام مقدس پیشرفتی مشاهده می شود از وجود شهدای دفاع مقدس و شهدای عرصه ای دفاع از امنیت از این انقلاب تا به امروز است.

 

 

حسین نکویی افزود: هیچ یک از شهدای نیازی به چنین مراسمی ندارند بلکه این ما هستیم که در اینجا جمع شدیم تا سال و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و از این طریق ادامه دهنده ای خوبی برای شهدا انقلاب اسلامی باشیم.

 

 

سرگرد نکویی اظهار داشت: شهدا ایثار و شهادت را به ما آموختند که رهروه راستی در راه امام باشیم و فردای قیامت در مقابلشان سر بلند باشیم.

 

 

نکویی گفت: شهدا الگو های ارزشمند و تاثیر گذار در کشور هستند.

 

 

در پایان این یادواره از خانواده معزز نه شهید تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41203
  • دیدگاه‌ها برای یادواره ۹ شهید پایگاه شهید شهرکی زابل برگزار شد + تصاویر بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.