یادواره شهدای تاسوکی امسال تجمیع و به صورت ملی و استانی در شهرستان نیمروز برگزار می شود

  • کد خبر : 41086
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰:۲۳
یادواره شهدای تاسوکی امسال تجمیع و به صورت ملی و استانی در شهرستان نیمروز برگزار می شود

جلسه هیات امنا گلزار شهدای حضرت رسول اکرم شهر ادیمی با محوریت یادواره شهدای تاسوکی برگزار گردید.     گــنـــدم خــبـــر : یادواره شهدای فاجعه تاسوکی که قلب مردم ایران عزیز و سیستان و بلوچستان را در ۱۱سال قبل به درد آورد، این بار در ۲۶ اسفند ماه با تفاوتهای بسیاری در جوار شهدای این […]

جلسه هیات امنا گلزار شهدای حضرت رسول اکرم شهر ادیمی با محوریت یادواره شهدای تاسوکی برگزار گردید.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : یادواره شهدای فاجعه تاسوکی که قلب مردم ایران عزیز و سیستان و بلوچستان را در ۱۱سال قبل به درد آورد، این بار در ۲۶ اسفند ماه با تفاوتهای بسیاری در جوار شهدای این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

 

سرهنگ محبی فرمانده سپاه شهرستان نیمروز در این جلسه تاکید کرد؛ یادواره شهدای تاسوکی امسال تجمیع و به صورت ملی و استانی در این شهرستان با همت مردم و بسیج و خود شهدا برگزار خواهد شد.

 

 

وی تاکید کرد؛ امسال علاوه بر مهمانان بزرگوار استانی و کشوری مهمانانی داریم که برگردن همه ما حق دارند، خانواده معظم شهدای تاسوکی، جانبازان و ازادگان این فاجعه از سراسر کشور مهمان این یادواره و این شهرستان هستند و این افتخار بزرگیست که امسال نصیب مردم این منطقه و ما شده هست.

 

 

وی افزود: در کنار همه اعضای هیات امنا و مسئولین همه تلاش خود و مجموعه بسیج و شهرستان را در هرچه بهتر برگزاری این یادواره خواهیم کرد تا هیچگاه نزد شهدا و خادم شهدا سردارشهید لک زایی شرمنده نباشیم.

 

 

دکتراله بخش مدیرهیات امنا استان رسول اکرم نیز از همدلی و همگامی همه خبرداد و گفت: امیدواریم با تلاش ها و درایت همه اعضا یادواره امسال به نحوی احسنت برگزار گردد.

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41086
  • دیدگاه‌ها برای یادواره شهدای تاسوکی امسال تجمیع و به صورت ملی و استانی در شهرستان نیمروز برگزار می شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.