با شاخصه های امنیتی سیستان جزء امن ترین مناطق کشور است/برخی افراد منطقه سیستان را نا امن جلوه ندهند

  • کد خبر : 41075
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱
با شاخصه های امنیتی سیستان جزء امن ترین مناطق کشور است/برخی افراد منطقه سیستان را نا امن جلوه ندهند

خطبه های نماز جمعه شهرستان زهک به امامت حجت الاسلام و المسلمین خدری برگزار شد.     گــنـــدم خــبـــر : خطیب نماز جمعه زهک گفت: برخی افراد نسخه ای که برای بلوچستان می پیچند برای سیستان نپیچند، مراسمات مذهبی را به بهانه امنیت در منطقه سیستان محدود نکنند و منطقه را نا امن جلوه ندهند، […]

خطبه های نماز جمعه شهرستان زهک به امامت حجت الاسلام و المسلمین خدری برگزار شد.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : خطیب نماز جمعه زهک گفت: برخی افراد نسخه ای که برای بلوچستان می پیچند برای سیستان نپیچند، مراسمات مذهبی را به بهانه امنیت در منطقه سیستان محدود نکنند و منطقه را نا امن جلوه ندهند، مگر در تهران، مشهد و اصفهان اتفاقات امنیتی اتفاق نمی افتد؟!

 

 

حجت الاسلام والمسبن خدری اظهار داشت: با شاخصه های امنیتی منطقه سیستان جزء امن ترین مناطق کشور است، چرا این ظلم را در حق مردم می کنیم؟ و بعد توقع داریم سرمایه گزاران از سراسر کشور برای سرمایه گزاری در این منطقه حضور پیدا کنند؟این مسئله ایی است که همه ما باید به آن توجه داشته باشیم و مراقبت کنیم.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین خدری با توجه به مناسبت های پیش رو به ۱۴ اسفند ماه روز احسان و نیکوکاری اشاره کردند و گفتند: در این روزهای آخر سال به نیازمندان و مستمندان طبق سیره اهل بیت(ع) کمک کنیم ، عزت پروری کنیم و به انسان های با عزت، محجوب و آبرومند بیشتر توجه کنیم، اگر چه باید در طول سال اینطور باشیم و نسبت به اطرافیان خودمان بی تفاوت نباشیم.

 

 

ایشان با شاره به ۱۵ اسفند ماه روز درختکاری افزود: باید فرهنگ درختکاری را در جامعه نشر دهیم و در هرجایی که برایمان مقدور است یک درخت بکاریم، باید از درختهایی که کاشته می شوند محافظت کنیم زیرا متاسفانه گاهی اوقات شاهد این هستیم که درختهایی که در سطح شهر کاشته می شوند از ریشه کنده می شود، لذا خود مردم باید از درختهایی که کاشته می شوند مراقبت کنند.

 

 

وی با اشاره به مسائلی که در استان خوزستان و اهواز به وجود آمده بود گفتند: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این اتفاقات دردآور بود اما مسئولان محترم همانگونه که به آن مناطق توجه کردند به منطقه سیستان هم توجه کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین خدری گفت: ۱۸ اسفند ماه با نام روز کانون های فرهنگی و هنری مساجد نامگذاری شده است که فعالیت این کانونها کار بسیار خوبی است ولی لازمه ی آن جاذبه ایجاد کردن در مساجد به وسیله ی امکاناتی است که در اختیار کانونها قرار دارد و هیئت امناهای مساجد باید از این فرصت استفاده نموده و مساجد را همانگونه که در زمان انقلاب محور پیروزی انقلاب بودند امروز هم به کانون مبارزه با ناتوی فرهنگی و تهاجم فرهنگی دشمن تبدیل کنند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41075
  • دیدگاه‌ها برای با شاخصه های امنیتی سیستان جزء امن ترین مناطق کشور است/برخی افراد منطقه سیستان را نا امن جلوه ندهند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.