سهم و حق مردم سیستان از سفر رئیس جمهور کجا بود/چرا کلنگ شروع لوله گذاری و گازرسانی به منطقه سیستان و چابهار زده نشد؟

  • کد خبر : 41069
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
سهم و حق مردم سیستان از سفر رئیس جمهور کجا بود/چرا کلنگ شروع لوله گذاری و گازرسانی به منطقه سیستان و چابهار زده نشد؟

خطبه های نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه محبوب و معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین محمود پارسا برگزار شد.     گــنـــدم خــبـــر : حجت الاسلام پارسا در خطبه اول به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) ویژگیها و خصایص منحصر به فرد ایشان را […]

خطبه های نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه محبوب و معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین محمود پارسا برگزار شد.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : حجت الاسلام پارسا در خطبه اول به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) ویژگیها و خصایص منحصر به فرد ایشان را برای نمازگزاران بیان کردند؛ ۱_ تنها زنی که از نور خداوند متولد شده ۲_ کسی که فرشتگان با او صحبت و در کارهای خانه به ان حضرت کمک می کردند ۳_ تنها زنی که دور از پلیدیها و رجس بود ۴_ بهترین زنان قابله ایشان بودند ۵_ مهریه ایشان در اسمان خمس و یک پنجم زمین و عقدش در اسمان بسته شد ۶_ تنها زنی که در رحم با مادرشون صحبت میکرد ۷_ تنها زنی که رشد و نموش از سایر افراد چندین برابر بود ۸_ اولین کسی که بعد از پیامبر وارد بهشت می شود حضرت زهرا (س) است و با بیان این خصایص باید همه در زندگی ایشان را الگو و اسوه قرار دهند و زندگی مردم زندگی علوی و فاطمی بشود.

 

 

امام جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به رعایت تقوای الهی به چند مناسبت پرداخت؛
۱۵ اسفند روز درختکاری؛ سفارش دین مبین اسلام به انجام این مقوله و با عنایت به کم بودن سرانه فضای سبز که ۴۰ سانتیمتر است شهرداران محترم و مردم منطقه نسبت به کاشت درخت مثمر و نگهداری انها همت بیشتری بگمارند و سرانه فضای سبز را با توجه به گسترش جمعیت افزایش دهند.

 

 

۱۴ اسفند روز احسان و نیکوکاری؛ با توجه به فرا رسیدن سال نو و چشم انتظار خیلی از ایتام و نیازمندان به کمک ،حس نوع دوستی را در وجود خودمان تقویت کنیم و با تهیه سبد کالا و پوشاک و کفش و موارد ضروری به کمک نیازمندان بشتابیم.

 

 

پارسا در پایان به مسائل منطقه و محلی اشاره کرد که در زاهدان با حضور رییس جمهور محترم مشعل و شعله گاز روشن شد که جای تقدیر دارد ولی ؛

 

چرا کلنگ شروع لوله گذاری و گازرسانی به منطقه سیستان زده نشد ؟؟؟

 

سهم و حق سیستان از سفر رییس جمهور محترم کجا بود ؟؟؟؟

 

 

چرا همزمان کلنگ لوله کشی گاز به چابهار زده نشد ؟؟؟

 

مگر منطقه آزاد و منطقه ویژه اقتصادی و شهرکهای تعطیل شده و شروع نشده سیستان نیاز به گاز ندارد؟؟؟؟؟؟

 

 

وی اظهار داشت: با توجه به ورود سیلاب به منطقه سیستان مسئولین امر نسبت به احداث سیل بند و هامونک از هدر رفت اب جلوگیری کنند و با ایجاد هامونک های کوچک باعث ماندگاری بیشتر اب در منطقه شوند و باعث امید بیشتر کشاورزان و صیادان منطقه شوند.

 

والسلام علیکم و رحمه الله.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41069

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. برای ما مردم سیستان معلوم شد که دولت اقای روحانی نمیخواهد برای سیستان کاری انجام دهد و مطمعنن این بار از سیستان رای نمی اورد وبرای کشاورزان سیستان هم کار نکرده جز کرفتن تمامی وامهایی کشاورزی بصورت یکجا از کشاورز