مشعل گازی که بوق وکُرنا کردنش به خیابانهای پایتخت رسید/دست پاچه گی دولتمردان و آغاز تبلیغات زود هنگام

  • کد خبر : 41029
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰
مشعل گازی که بوق وکُرنا کردنش به خیابانهای پایتخت رسید/دست پاچه گی دولتمردان و آغاز تبلیغات زود هنگام

مشعل گاز بعد از سالها انتظار در استان سیستان و بلوچستان روشن شد و انتظاری طولانی پایان رسید که جای دارد از تمامی کسانی که تلاش کردند این امر محقق شود تشکر کنیم.     گــنـــدم خــبـــر : گازرسانی به پهناورترین استان کشور به مرکز سیستان و بلوچستان رسید و تلاش برای جلب رضایت مردم […]

مشعل گاز بعد از سالها انتظار در استان سیستان و بلوچستان روشن شد و انتظاری طولانی پایان رسید که جای دارد از تمامی کسانی که تلاش کردند این امر محقق شود تشکر کنیم.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : گازرسانی به پهناورترین استان کشور به مرکز سیستان و بلوچستان رسید و تلاش برای جلب رضایت مردم در آستانه انتخابات کلیک خورد.

 

 

دست پاچه گی دولتمردان و آغاز تبلیغات زود هنگام انتخاباتی

 

بی توجهی به مردم سیستان و بلوچستان و بی تفاوت بودن به سیل اخیر در جنوب استان و آلوده ترین شهر جهان در شمال استان و عدم مشاهده تحولات، موجی از نارضایتی را در استان بوجود آورد به گونه ای که استاندار برای لاپوشانی عملکرد ضعیف سفر به نقاط مختلف استان را انتخاب و با بازی کردن با احساسات تلاش داشت این موج را از بین ببرد.

 

 

از جمله بازی های احساسی برای از بین بردن موج نارضایتی می توان به انتشار ویدئوها و عکس های مختلف در صفحه اینستاگرام عالی ترین مقام سیاسی استان اشاره کرد البته دست پاچگی فرمانداران در بزرگ نمایی از این قاعده مستثنی نبوده است.

 

 

انتشار فیلم از سیلاب ورودی به سیستان و قدم زدن در گل و لای جازموریان تنها نمونه ای از اقدامات مطرح شده است و این را می توان به حساب جلب رضایت شهروندان زابلی و بلوچ در استان سیستان و بلوچستان گذاشت.

 

 

تبلیغات زود هنگام و بزرگ نمایی عملکرد نسبی با استفاده گسترده از ابزار های مختلف مجازی در ماههای اخیر توسط دولتمردان در استان بصورت جدی استارت خورده است.

 

 

وعده هایی که درحد وعده ماندند و پروژه های که تنها برگ برنده دولتمردان برای انتخابات آتی شدند

 

گاز رسانی به سیستان و بلوچستان را دولتمردان بعنوان برگ برنده در دست گرفتند تا بعد از نشانه گرفتن احساسات مردم بعنوان امتیازی بزرگ رونمایی کنند و با تبلیغات با حجم بالا در مقابل موج نارضایتی عامه مردم بیاستند.

 

روشن شدن مشعل گاز که بوق و کُرنا کردنش به خیابانهای پایتخت رسید را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد و خواهید دید تبلیغات گسترده فقط معطوف به سیستان و بلوچستان و جلب رضایت مردم این خطه نیست بلکه فراتر از آن در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

سوال این است چرا مشکلات استان به صورت گسترده تبلیغ نمی شود؟ چرا رفع مشکلات بزرگی همانند؛ بسته شدن مرز، بیکاری، فقر، سیل اخیر جنوب استان و رتبه اول چابهار در حاشیه نشینی و آلوده ترین شهر جهان در زابل، بنر نمی شوند و در خیابان های پایتخت نصب نمی شوند؟

 

 

از منطقه آزاد سیستان هم بگوییم، کمی بی انصافی است اگر گفته نشود؛ سه سال تبلیغ مداوم برای عملی شدن منطقه آزاد در دولت و امروز و فردا کردن چرا هیچ نتیجه ای در بر نداشت؟ چرا هیچ اقدامی برای مردم ساکن در آلوده ترین شهر جهان نمی کنید؟ ففر را ببینید، بیکاری را مشاهده کنید، تدبیر و امید در حال حاضر امید های خیلی از مردم را ناامید کرده است.

 

 

در پایان ما از دولتمردان و مسببان انتقال خط گاز از ایرانشهر به زاهدان تشکر می کنیم و امید داریم خط لوله گاز با قطر اصلی به زابل و چابهار برسد و تحول را مردم بر سر سفرهایشان احساس کنند. ان شاءالله

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41029
  • دیدگاه‌ها برای مشعل گازی که بوق وکُرنا کردنش به خیابانهای پایتخت رسید/دست پاچه گی دولتمردان و آغاز تبلیغات زود هنگام بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.