خبرنگاران فقط پوشش دهنده یک برنامه سفر رئیس جمهور به زاهدان هستند!!!؟؟؟

  • کد خبر : 41011
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۲۶
خبرنگاران فقط پوشش دهنده یک برنامه سفر رئیس جمهور به زاهدان هستند!!!؟؟؟

در حالی تنها چند ساعت به ورود رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان و روشن شدن مشعل گاز باقی مانده که خبرنگاران همچنان منتظر دریافت کارت های حضور خود برای پوشش این سفر مهم هستند.     گــنـــدم خــبـــر : دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری قرار است صبح امروز سه شنبه دهم اسفند ماه پس […]

در حالی تنها چند ساعت به ورود رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان و روشن شدن مشعل گاز باقی مانده که خبرنگاران همچنان منتظر دریافت کارت های حضور خود برای پوشش این سفر مهم هستند.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری قرار است صبح امروز سه شنبه دهم اسفند ماه پس از تبلیغات گسترده استانداری سیستان وبلوچستان و دیگر دستگاه های استان وارد زاهدان شود.

 

 

ایجاد طرح های ترافیکی در چندین خیابان منتهی به میدان گاز از ساعت ‌۶ صبح دهم دی ماه و قبل از ورود ریاست جمهور به این شهر در حالی است که روابط عمومی استانداری سیستان وبلوچستان تحویل کارت های حضورخبرنگاران را به ساعت هشت موکول کرده است.

 

با این تفاسیر خبرنگاران تنها می‌توانند در مراسم پایانی این سفر که روشن کردن مشعل گاز و افتتاح رسمی خط انتقال گاز ایرانشهر به زاهدان است و به صورت زنده از شبکه استانی هامون پخش می‌شود شرکت کنند.

 

 

باید گفت در رابطه با خبرنگاران، استانداری سیستان وبلوچستان باز هم تکرار مکررات کرده به طوریکه رسانه‌های سیستان و بلوچستان که پیش از این چندین بار از مراسمات استانداری سیستان وبلوچستان اخراج شده بودند ، این بار نیز در مراسم افتتاحیه روشن کردن مشعل گاز جایگاهی برای آنها تعریف نشده و ظاهرا خبرنگاران به صورت نمادین کارتهای حضوردر مراسم را دریافت خواهند کرد.

 

 

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشور که به منظور افتتاح چندین پروژه اقتصادی و عمرانی به زاهدان خواهد آمد قرار است پس از استقبال رسمی از سوی مقامات عالی استان در فرودگاه زاهدان پروژه زیربنایی باند دوم فرودگاه بین المللی زاهدان و ایرلاین تفتان را افتتاح کند.

 

وی همچنین در سالن فرودگاه از طریق ویدئو کنفرانس معدن و کارخانه فرآوری مس چهل کوره ، قطعه یک بزرگراه زاهدان-زابل ، بزرگراه زابل – زاهدان (قطعه ۷) و بزرگراه زاهدان –بم (قطعه یک) افتتاح می کند.

 

با حضور رئیس جمهوری از ۴۴۳ تکنولوژی نسل ۴،۳،۲ و ۴/۵ همراه اول بهره برداری و کلنگ ساخت خط انتقال گاز از ایرانشهر به چابهار از طریق ویدئو کنفرانس به زمین زده خواهد شد.

 

شایان ذکر است که تعدادی از خبرنگاران باسابقه و تاثیرگذار از این مراسم حذف شده اند و کسانی جایگزین شده اند که نمیدانند رسانه را با صاد مینویسند یا سین.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41011

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. برای اون خبرنگاران باسابقه متاسفم که نتونستن صدای حق خواهی شون رو به اسمون برسونند و از حق خودشون دفاع کنند.دیرزمانیست که اکثر کارهای این مرزوبوم به دست کسانی افتاده است که نمیدانند صاد و سین کدامست. . . ولی ما سرمون رو کردیم زیر خاک و خودمون رو به بیخیالی زدیم.. ما فقط زنده ایم و متاسفم….