خوش رقصی یا خوش خدمتی برای رساندن اطلاعات غلط؟/ من نبودم،کی بود!!!؟

  • کد خبر : 40969
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
خوش رقصی یا خوش خدمتی برای رساندن اطلاعات غلط؟/ من نبودم،کی بود!!!؟

ساعتی قبل خبری برروی خروجی یک خبرگزاری آمد مبنی اعلام رسمی ایران در خصوص دریافت حق آبه از رودخانه هیرمند ، از کشور افغانستان که باعث تعجب و در فکر فرو رفتن مردم سیستان شد و اینکه این حق آب چه زمانی وارد خاک ایران شده است که مردم بی اطلاع اند؟     به […]

ساعتی قبل خبری برروی خروجی یک خبرگزاری آمد مبنی اعلام رسمی ایران در خصوص دریافت حق آبه از رودخانه هیرمند ، از کشور افغانستان که باعث تعجب و در فکر فرو رفتن مردم سیستان شد و اینکه این حق آب چه زمانی وارد خاک ایران شده است که مردم بی اطلاع اند؟

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر :  در خبر منتشر شده برروی خروجی است خبرگزاری آمده است:

 

 

وزیر کابینه اشرف غنی با تأکید بر این که دولت افغانستان در ارتباط با آب‌های مرزی افغانستان بر اساس اصول و قوانین بین‌المللی مذاکره می‌کند نیز تصریح کرد: دولت افغانستان از گذشته تا کنون نشان داده که به اصول بین‌المللی و معاهده‌های انجام شده پایبند است.

 

 

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این که در ۱۵ سال گذشته پس از سقوط طالبان در ارتباط با معاهده هیرمند مذاکراتی با ایران از سوی وزارت انرژی و آب افغانستان صورت گرفته، دولت افغانستان و ایران سال گذشته مذاکرات جدی‌تری را در ارتباط با اجرای این معاهده داشتند.

 

 

عثمانی ادامه داد: در این مذاکرات دوستان ایرانی ما بطور کتبی اذعان کردند که حق‌آبه از هیرمند را دریافت کرده‌اند.

 

 

وزیر انرژی و آب افغانستان اظهار داشت: اجرای معاهده هیرمند نشان دهنده این است که دولت افغانستان به معاهده‌های انجام شده و اصول بین‌المللی متعهد است.

 

 

سوال این است؛

ایران چه زمانی حق آبه هیرمند را دریافت کرده است که حتی مردم سیستان متوجه آن نشده است؟

 

 

آب دشتمال و سیل ورودی به سیستان که بدلیل ناتوانی دولت افغانستان وارد خاک ایران و سیستان شده است شاید حق آبه ایران از رودخانه هیرمند محسوب شده است و باید دید چه کسی برای خوش رقصی و خوش خدمتی چنین اطلاعات غلطی را اذعان کرده است که حتی مردم سیستان از آن بی اطلاع اند؟

 

 

به زودی زمزمه من نبودم کی بود بر سر زبان ها جاری خواهد شد و عده ای برای شانه خالی کردن بازی جدیدی را، راه خواهند انداخت.

 

 

آیاافغانستان بابیان اینگونه حرف ها بدنبال سهم خواهی بیشتر است؟؟؟ این در حالیست که یا توانی برای گرفتن حق مردم سیستان وجود ندارد و یا به تحقق پیوستن این مهم برای مسئولان اهمیتی ندارد.

 

 

امید داریم مدیران و مسئولین ارشد استان توضیحی برای افکار عمومی داشته باشند.

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40969

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. نماینده ها هم که خوابن

  2. ادبیات و نوع بیان خبرتون خیلی ضعیف هست. من منکر عملکرد ضعیف مسئولین نیستم اما شما هم به فکر منافع گروه خودتون هستید و اخبار هدفدار می گید