تقاضا اشد مجازات برای سارقین احشام در شمال استان توسط مردم

  • کد خبر : 40941
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۷
تقاضا اشد مجازات برای سارقین احشام در شمال استان توسط مردم

جمعی از مردم شهرستان های زهک، هیرمند و هامون در شمال استان از ریاست دادگاه هامون تقاضا اشد مجازات برای سارقین احشام را دارند.     گــنـــدم خــبـــر : در روزهای گذشته شاهد دستگیری باند سارقان احشام در شهرستان هامون بودیم که این امر نه تنها باعث خوشحالی مال باختگان شد بلکه آنها ضمن تشکر […]

جمعی از مردم شهرستان های زهک، هیرمند و هامون در شمال استان از ریاست دادگاه هامون تقاضا اشد مجازات برای سارقین احشام را دارند.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : در روزهای گذشته شاهد دستگیری باند سارقان احشام در شهرستان هامون بودیم که این امر نه تنها باعث خوشحالی مال باختگان شد بلکه آنها ضمن تشکر از عملکرد نیروی انتظامی با تجمع از ریاست دادگاه شهرستان هامون تقاضا اشد مجازات را برای پنج سارق خواستار شدند.

 

 

به گزارش گندم خبر به نقل از سفیر شرق، سرهنگ سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان هامون گفت: در یک عملیات غافلگیرانه سارقین احشام در حین سرقت دستگیر شدند.

 

 

وی گفت: تعداد ۸ قبضه سلاح سرد که شامل شمشیر؛چاقو و قمه و یک افشانه اشک اور کشف شد.

 

 

همچنین یک دستگاه خودروری سواری پژو ۴۰۵ توقیف شد.

 

 

وی گفت :در این عملیات ۵ نفر که شامل سرباند و اعضای باند هستند دستگیر شدند و همچنین تحقیقات برای دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

 

 

وی گفت:این سارقین در سطح شهرستان های شمالی استان احشام را سرقت و توقیف کردند.

 

 

وی گفت:در حال حاضر ۴۲ راس دام کشف شده است.

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40941

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. افرین باید باکسانی که این کارا رو میکنن برخورد کنید شدید هم برخورد کنید

  2. مث این سارقین انقد توی زابل و سیستان هستند. بهشون بگید اگه واقعا نیازمند هستن و اگه راست میگن برند ازکله گنده ها بدزدن نه از یک عده کشاورز فقیر و زحمت کش….بعدشم اشد مجازات: یعنی چیکار؟ چند روزی ازشون پذیرایی میشه مجدد به آغوش جامعه برمی گردند و روز ازنو، روزی از نو.