مسئولین برای رفع محرومیت، اشتغال، بیکاری جوانان و عمران و ابادی سیستان در طول این چند سال چه کاری انجام داده اند؟

  • کد خبر : 40939
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹
مسئولین برای رفع محرومیت، اشتغال، بیکاری جوانان و عمران و ابادی سیستان در طول این چند سال چه کاری انجام داده اند؟

خطبه های نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته شهر بنجار به امامت امام جمعه شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.     گــنـــدم خــبـــر : حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول به بیان اهمیت وقف از دیدگاه اسلام و ایات و روایاتی را در مورد اهمیت موضوع گفت […]

خطبه های نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته شهر بنجار به امامت امام جمعه شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول به بیان اهمیت وقف از دیدگاه اسلام و ایات و روایاتی را در مورد اهمیت موضوع گفت و تاکید کرد: که روی موارد وقفی جدید باید سرمایه گذاری شود مثل وقف برای سالن های ورزشی برای جوانان که از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی جلو گیری می کند.

 

 

وی گفت: طبق روایات بزرگترین حسرتها روز قیامت بر کسی است که نتوانسته از ثروتش برای اخرت خود بهره برداری کند و برای وراث باقی گذاشته است.

 

 

تمام جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به رعایت تقوای الهی به فرمایشات حضرت اقا در کنفراس حمایت از انتفاضه فلسطین اشاره کرد که فرمود: بیش از ۷۰ سال بشریت شاهد بی سابقه ترین ظلم تاریخ ان هم در منظر مدعیان حقوق بشر می باشد و به امید خدا با همکاری و همدلی مسلمانان این غده سرطانی از بین خواهد رفت و ملت فلسطین پیروز خواهد شد.

 

 

وی به شعار سال توسط مقام معظم رهبری اشاره و گفت: با عنایت به روزهای پایانی سال مسئولین کارنامه خود را در تحقق رفع رکود، بیکاری و تورم ارائه دهند و گزارش بدهند برای رفع محرومیت و اشتغال و بیکاری جوانان چه کاری و برای عمران و ابادی سیستان در طول این چند سال چه کاری انجام داده اند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40939
  • دیدگاه‌ها برای مسئولین برای رفع محرومیت، اشتغال، بیکاری جوانان و عمران و ابادی سیستان در طول این چند سال چه کاری انجام داده اند؟ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.