اعتراض کارکنان سازمان اتوبوسرانی زابل به عدم پرداخت حقوق به روز دوم رسید/در آستانه سال نو شادی را روانه خانه هایشان کنید+تصاویر

  • کد خبر : 40889
  • ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
اعتراض کارکنان سازمان اتوبوسرانی زابل به عدم پرداخت حقوق به روز دوم رسید/در آستانه سال نو شادی را روانه خانه هایشان کنید+تصاویر

کارکنان اتوبوسرانی زابل در اعتراض به عدم پرداخت حقوق ۶ ماه اخیر خود در مقابل سازمان اتوبوسرانی این شهرستان برای دومین روز متوالی تجمع کردند.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زابل، کارکنان اتوبوسرانی زابل روز گذشته در اعتراض به عدم پرداخت حقوق ۶ ماه اخیر خود در مقابل سازمان اتوبوسرانی این شهرستان تجمع کردند. […]

کارکنان اتوبوسرانی زابل در اعتراض به عدم پرداخت حقوق ۶ ماه اخیر خود در مقابل سازمان اتوبوسرانی این شهرستان برای دومین روز متوالی تجمع کردند.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زابل، کارکنان اتوبوسرانی زابل روز گذشته در اعتراض به عدم پرداخت حقوق ۶ ماه اخیر خود در مقابل سازمان اتوبوسرانی این شهرستان تجمع کردند.

 

 

یکی از حاضران در این تجمع در گفت‌وگو با خبرنگار گندم خبر، اظهار داشت: در ۶ ماه اخیر هیچ حقوق و عیدی و حدود چهار سال است اضافه کار دریافت نکرده ایم در صورتی که در روزهای تعطیل هم سرکار هستیم.

 

 

وی که خواست نامش ذکر نشود گفت: سازمان سرویس دهی زیاد دارد اما حقوق کجاست خدا می داند.

 

 

وی در پاسخ به سوال؛ آیا مسئولین در پاسخ به این اعتراض عکس العملی از خود نشان داده اند گفت: توجهی نداشته اند.

 

 

این کارمند سازمان اتوبوسرانی در پاسخ به سوال؛ آیا بازدید سرزده فرماندار ویژه شهرستان زابل نتیجه ای داشته است؟ گفت: هیچ نتیجه ای نداشته است.

 

 

وی در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص اینکه آیا نمایندگان سیستانی در مجلس برای رفع این مشکل کاری انجام داده اند؟ چنین پاسخ داد: درب دفتر یکی از نمایندگان تجمع کردیم ولی گویا نمایندگان ما در خواب هستند آن هم از نوع زمستانی.

 

 

وی در پایان گفت: فقط وعده الکی داده می شود و با امروز و فردا کردن زمان را سپری می کنند.

 

 

اعتصاب کارکنان سازمان اتوبوسرانی زابل و مشکلات ایجاد شده برای برخی از مردم

 

یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: یک نفر از شهردار زابل سوال کند چرا رانندگان اتوبوسرانی جابجایی کارمند های بیمارستان زابل، هیرمند و زهک را انجام نمی دهند.

 

 

علی گفت: دو روز است خانمم سرکار نرفته است و نمیفرستم چون مسیرش بیمارستان هیرمند هست.

 

 

وی گفت: چون حقوق پرداخت نشده است اعتصاب کرده اند و مشکلات اینچنینی برای ما بوجود آمده است.

 

لازم به ذکر است نیروهای اتوبوسرانی شهرستان زابل در مدت ۶ ماه از عدم پرداخت حقوق با مشکلات زیادی در روند تامین هزینه خورد و خوراک و زندگی خانواده دست و پنجه نرم می کنند.

 

 

امید داریم مدیران، مسئولین و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با توجه به نزدیک بودن به سال جدید و فرا رسیدن ایام نوروز تدابیری در جهت پرداخت حقوق پرسنل این سازمان اندیشیده و شادی را در آستانه سال نو روانه خانه هایشان کنند.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40889

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. چرا همیشه سکوت اعتراض از ی جایی باید شروع بشه اگه مسئولین نمیتونن کاری بکنن استعفا بدن