مرز را درست مدیریت کنید/حق این مردم است که از مقوله مرز برخوردار باشند

  • کد خبر : 40844
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰:۰۳
مرز را درست مدیریت کنید/حق این مردم است که از مقوله مرز برخوردار باشند

گــنـــدم خــبـــر : نماز جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی (عج) اقامه شد.     حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا گفت: از دولت محترم به کرّات و مرّات خواستاریم که به مشکلات مردم بطور ویژه رسیدگی کنند، ما در خدمت همه مردم وهمه […]

گــنـــدم خــبـــر : نماز جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا در مصلی المهدی (عج) اقامه شد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا گفت: از دولت محترم به کرّات و مرّات خواستاریم که به مشکلات مردم بطور ویژه رسیدگی کنند، ما در خدمت همه مردم وهمه مسئولین عزیز هستیم ، دعاگوی همه هستیم و پا به پای آنها فعالیت می کنیم ، در ضمن آن مشکلات مردم را مطالبه می کنیم .

 

 

 

وی گفت: باز هم اعلام می کنیم که مرز را درست مدیریت کنید ، زحماتی کشیده شده ، ما تشکر می کنیم ، صدای مردم را در برهه ایی شنیدید تشکر می کنیم والان هم عرض می کنیم که مسئولینی که گماشته می شوند در مقوله مرز ، برای مدیریت مرز دلسوز ، متعهد و کاربلد باشند و این خودش مسئله بسیار مهمی است .

 

 

 

امام جمعه زابل اظهار داشت: قرار بود بعضی از معبرها باز شود به مثل معبر مرزی شاهگل ، بش دلبر و تخت عدالت ؛ یک بررسی صورت گیرد که آیا واقعاً این بازگشایی که صورت گرفته، آیا ادامه دارد ؟ این طور نباشد که شنیده شود که بعد از چند روزی بسته شده است .. صحت و سقم موضوع را مسئولین عزیز پیگیر باشند .

 

 

 

وی گفت؛ ان شاء الله در این هفته استاندار محترم یا اگر نماینده ای از طرف ایشان بیایند و در همین هفته به مردم از موقعیت مرز و تسهیل تجارت چمدانی اطلاع بدهند زیرا حق این مردم است که از مقوله مرز برخوردار باشند.

 

 

وی افزود: ملتی که برای خدا ، برای حاکمیت دین خدا و برای حفظ ارزش های اسلامی و گسترش عدالت برای خدا و فی سبیل الله قیام، انقلاب و جهاد کرده است خداوند متعال پشت و پناهش می باشد ؛ ملتی که هر روز ، هر هفته و در مناسبت های خاص ، همان انقلابی بودنش را فریاد می زند که خدایا بر سر عهدمان هستیم و فشارهای دشمن ما را از میدان بیرون نمی کند ، امسال هم در یوم الله ۲۲ بهمن با حضور ده ها میلیونی در سراسر ایران اسلامی بسیجی و انقلابی بودن ملت دیده شود و این یکدلی ، همدلی ، همزبانی ، وحدت و اتحاد مردم عزیزما می باشد ؛حالا در همچین فضای وحدت آفرین بحث آشتی ملی مطرح می شود ؟ !

 

 

 

کیخا گفت؛ به فرمایش رهبر عزیزمان مگر ملت با هم قهرند که بحث طـرح آشتی ملی مطرح می شود ؟ این بحث از طرف چه کسانی مطرح می شود ؟ منظورشان چیست ؟ آشتی با مُزدوران آمریکا ؟ آشتی با منافقین ؟ کسانی که ۸ ماه با مردم جنگیدند ، اغتشاش کردند ، ۲۲ نفر از فرزندان این ملت را شهید کردند ، دشمن را امیدوار کردند ، فشارها بعد از آن بیشتر شد ، با این ها آشتی کند ملت ؟؟ آشتی با منافقین ، بهائی ها ، کمونیست ها و ضد انقلاب ها ؟؟؟

 

 

 

وی در ادامه گفت: ملت غیور ایران اسلامی با هم متحد و همدل هستند و این را همه دیده و می بینند و با استکبار جهانی آمریکا ، انگلیس ، اسرائیل و منافقین که مزدور استکبار هستند هرگز و ابداً دست دوستی و آشتی نخواهد داد .

 

 

 

وی گفت؛ یکشنبه ۱ اسفند ۲۱جمادی الاول سالروز حمله جنگنده رژیم بعثى عراق به هواپیماى مسافرى و شهادت چهل تن ازجمله حجت الاسلام والمسلمین شیخ فضلالله محلاتى در ( ۱۳۶۴ه.ش) و این روز را به روز روحانیت و دفاع مقدس نامگذاری کرده اند که نقش بی بدیل و پررنگ روحانیت در شکل گیری انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس و تبیین انقلاب بر احدی پوشیده نیست ؛ نیاز مبرم جامعه در همه زمان ها به حوزه علیمه انقلابی است و می طلبد که همه مردم عزیز توجه ویژه ایی به حوزه علمیه داشته باشند .

 

 

وی افزود؛ سه شنبه ۳ اسفند ۲۳جمادی الاول سالروز کودتاى انگلیسى رضاخان در ( ۱۲۹۹ه. ش ) است ، چهره استکبار جهانی را آنهایی که کُند ذهنی سیاسی دارند و هنوز دشمن را نشناخته اند همه ببینند و هنوز به وعده های انگلیس و آمریکا امیدوار هستند و فکر می کنند که در پس این الفاظ صداقت و راستی هست یک زحمتی بکشند و تاریخ را مطالعه کنند تا بدانند که استکبار جهانی کیست و چه نیت های کثیف و پلید و نجسی در افکارش دارد ؛ همین رضا خان را خود انگلیسی ها آوردند وخودشان برداشتند.

 

 

وی گفت: پنجشنبه۵ اسفند ۲۵جمادی الاول روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسى و روز مهندسى است ، به جامعه مهندسی این روز را تبریک عرض می کنیم و گرامی میداریم شهدای جامعه مهندسی را و ان شاءالله که مهندسین عزیز ما بصورت کاربردی و با نگاه اقتصاد مقاومتی به مشکلات جامعه ورود پیدا کنند و آن قسمتی که می توانو می توانند با دست خودشان با رشته خودشان رفع مشکل کنند .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40844

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. انشاالله مسولین حرف شما را بشنوند و مرز را از معابری که گفتند باز کنند تا وضعیت بیکاری که خیلی زیاد شده ودر هر خانواده چند تحصیل کرده بیکار هست رفع شود