ادعای قابل تٱمل فرماندار زابل؛ مشکلات کنونی سیستان مرتبط به اقدامات غیرکارشناسی گذشته است!!!!

  • کد خبر : 40828
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
ادعای قابل تٱمل فرماندار زابل؛ مشکلات کنونی سیستان مرتبط به اقدامات غیرکارشناسی گذشته است!!!!

فرماندار ویژه شهرستان زابل در ادعایی قابل تٱمل، مانند باقی دولت مردان این روزها، توپ را در زمین کم کاری گذشته ها انداخت غافل از آنکه خود هم جزیی از همان گذشته ای است که حال سخن می گوید. وی در دو دوره متفاوت اصولگرا و اصلاح طلب سکان هدایت فرمانداری زابل را در دست […]

فرماندار ویژه شهرستان زابل در ادعایی قابل تٱمل، مانند باقی دولت مردان این روزها، توپ را در زمین کم کاری گذشته ها انداخت غافل از آنکه خود هم جزیی از همان گذشته ای است که حال سخن می گوید.

وی در دو دوره متفاوت اصولگرا و اصلاح طلب سکان هدایت فرمانداری زابل را در دست داشته و از گذشته ای حرف میزند که خود فرمانداری آن را برعهده داشته است.

 

 

 

گــنـــدم خــبـــر : فرماندار شهرستان زابل در گفتگو با یکی از رسانه های کشوری معضلات و مشکلات کنونی سیستان از جمله ریزگردها، فاضلاب شهری و اعتیاد را مرتبط به اقدامات غیرکارشناسی گذشته دانست و این در حالیست که حدود ۶ سال و شاید بیشتر سکان هدایت شهرستان زابل را برعهده دارد.

 

 

 

وی در بخش دیگر از صحبت های خویش گفته بود؛ منطقه سیستان با معضلات مختلف شهری از جمله کارتن خوابی، اعتیاد و سیلابی شدن معابر حین بارندگی ها مواجه است.

 

 

 

جناب فرماندار شما از مشکلاتی سخن به میان آورده اید که همه شهروندان و مردم نتیجه اصلی بوجود آوردن آن را می دانند و جالب این است شما معضل بزرگ بیکاری جوانان را در دهه اخیر نادیده گرفته اید.

 

 

 

جناب معاونت ویژه استاندار، اقدامات شما در مقابله با اعتیاد جای تقدیر دارد اما ای کاش برای رفع معضل بیکاری که عامل اصلی بوجود آوردن اعتیاد و کارتون خوابی است کمی برای ما سخن می گفتید.

 

 

 

مشکل مردم سیستان ریزگردها نیست، دیپلماسی ضعیف در گرفتن حق آبه سیستان از افغانستان است.

 

 

مشکل اصلی مردم اعتیاد نیست بلکه ریشه کن کردن بیکاری برای مقابله با اعتیاد است.

 

 

مشکل اصلی مردم سیستان معابر نیست بلکه نظارت ضعیف بر عملکرد مجموعه های خدماتی همچون شهرداری و آب و فاضلاب شهری است.

 

 

حتما سال گذشته را به خاطر می آورید که روان آب در زابل به دلیل بارش باران جاری شده بود، که استاندار به عنوان ونیز از زابل یاد نمودند، در ستاد بحران دستور ارائه طرحی برای جمع آوری آب های سطحی را دادند اما تا به امروز این مهم محقق نگردیده است.

 

 

جناب فرماندار در مدت زمان هدایت کشتی شکسته و در حال غرق شده شهرستان زابل، از شما اقدامی جز مبارزه با اعتیاد به چشم نیامده، و حال شما مشکلات اصلی سیستان را اقدامات غیرکارشناسی گذشته می دانید؟ گذشته ای که خود فرماندار آن بوده اید.

 

 

نه تنها سیستان بلکه بلوچستان و پهناورترین استان کشور از معضل بزرگ سومدیریت رنج می برد.

 

 

فرماندار محترم: اقدامات غیر کارشناسی برخی ادارات و عملکرد ضعیف آنها چرا هیچوقت مورد اشاره شما نبود؟

 

 

اقدامات شتاب زده مجموعه شهرداری و آب و فاضلاب یکی از آن نمونه هایی است که بیان شد و حال از اقدامات غیر کارشناسی سخن به میان می آورید که هنوز هم این روند در حال حاضر هم ادامه دارد.

 

چه اقدامی جهت مرتفع نمودن آن انجام داده اید؟

 

 

در نشست خبری اخیر خویش از تغییرات مدیران کم کار سخن به میان آوردید، کی زمان این تغییرات فرا می رسد؟

 

آیا بیش از این باید مدیرانی نالایق سکان دار ادارات باشند و هر روز بر کوه مشکلات و معضلات زابل افزون گردد!!!؟؟؟

 

 

رسانه ها یک صدا مشکلات حوزه سیستان را فریاد میزنند اما دریغ از واکنشی جهت رفع نواقص مطرح شده.

 

 

سال ها یکی پس از دیگری در حال گذشت است ولی همچنان سنگ کم کاری دیگران را به سینه می کوبیم و تا زمان مدیریت خویش را به نحوی گذرانده باشیم که امید داریم شما جزء این دسته از مدیران نباشید.ان شاءالله

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40828
  • دیدگاه‌ها برای ادعای قابل تٱمل فرماندار زابل؛ مشکلات کنونی سیستان مرتبط به اقدامات غیرکارشناسی گذشته است!!!! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.