سرگردانی ماشین های ترانزیت در پایانه مرزی میلک

  • کد خبر : 40769
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
سرگردانی ماشین های ترانزیت در پایانه مرزی میلک

گــنـــدم خــبـــر : یکی از شهروندان از سرگردانی سه الی چهار روزه ماشین آلات ترانزیتی در پایانه مرزی میلک و کم کاری گمرک در این منطقه اظهار گلایه کرد.     این شهروند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ۴ روز است ماشین آلات ما در مرز گرفتار و در انتظار عبور و رد شدن […]

گــنـــدم خــبـــر : یکی از شهروندان از سرگردانی سه الی چهار روزه ماشین آلات ترانزیتی در پایانه مرزی میلک و کم کاری گمرک در این منطقه اظهار گلایه کرد.

 

 

این شهروند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ۴ روز است ماشین آلات ما در مرز گرفتار و در انتظار عبور و رد شدن هستند.

 

 

 

وی که خواست نامش ذکر نشود در ادامه گفت؛ چرا باید ۳ الی ۴ روز ماشین بخوابد و چرا گمرگ کم کاری می کند تا ماشین با تاخیر چند روزه تردد کنند؟

 

 

 

وی در پایان گفت: نزدیک به هزار ماشین در نوبت هستند و دلیل کم کاری کارمندان گمرک نامشخص است.

 

 

همچنین در این خصوص یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار گــنـــدم خــبـــر علت تاخیر در عبور ماشین های ترانزیتی را چنین بیان کرد: در محدوده داخل گمرک تاخیر و الافی وجود ندارد و این تاخیر در پارکینگ بیرون ۲ الی ۴ روز است.

 

 

 

وی گفت: بیشتر مشکلات از قطع شدن سیستم هست که هفته ایی یک الی دو روز این اتفاق رخ می دهد و مشکل شرکت نفت مستقر در محوطه گمرک جهت فروش سوخت به ناوگان است که بیشترین علت شلوغی در مرز را بوجود آورده است.

 

 

 

امید داریم با ساماندهی پایانه مرزی میلک تاخیر در عبور به حداقل برسد و مسئولین کمرگ میلک و شرکت نفت در این خصوص اقداماتی از نوع اقدام و عمل را به نمایش بگذارند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40769
  • دیدگاه‌ها برای سرگردانی ماشین های ترانزیت در پایانه مرزی میلک بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.