راه های روستایی نبض اقتصاد لاشار هستند/وضعیت نبض اقتصاد بعد از باران خراب است

  • کد خبر : 40718
  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
راه های روستایی نبض اقتصاد لاشار هستند/وضعیت نبض اقتصاد بعد از باران خراب است

بارش باران در هفته های اخیر به استان سیستان و بلوچستان نفسی تازه داد و امید کشاورزان را زنده کرده است.       به گزارش خبرنگار گــنـــدم خــبـــر  از لاشار: این رحمت های الهی که شکرانه نعمت به درگاه خداوند متعال است در بسیاری موارد باعث زحمت بندگانش شده که برای حل آن کمک […]

بارش باران در هفته های اخیر به استان سیستان و بلوچستان نفسی تازه داد و امید کشاورزان را زنده کرده است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار گــنـــدم خــبـــر  از لاشار: این رحمت های الهی که شکرانه نعمت به درگاه خداوند متعال است در بسیاری موارد باعث زحمت بندگانش شده که برای حل آن کمک و مساعدت مسئولین را میطلبد.

 

 

 

در بخش لاشار از توابع شهرستان نیکشهر متاسفانه بعد از بارندگی های اخیر، راه های روستایی وضعیت مناسبی نداشته و تردد ساکنین را به سختی ممکن کرده است.

 

 

محور جاده های بین روستای کتی آپ به پیپ ، جاکس به زیارت به پیپ و بسیاری از روستای پرجمعیت دیگر که بعد از بارندگی های اخیر وضعیت مناسبی نداشته و اهالی این روستاها همچنان منتظر دست کمک اداره راه و شهرسازی هستند.

 

 

 

بسیاری از روستاها امکانات اولیه همچون تراکتور برای بهبود موقت این مشکل را دارند که متاسفانه به علتی نامعلوم برای حل آن تا این لحظه اقدامی نکرده اند.

 

 

 

شهروندان لاشار از بخشدار و فرماندار شهرستان نیکشهر درخواست دارند تا هرچه سریع تر برای وضعیت وخیم راه های روستایی اقدامی مناسب انجام شود.

 

 

 

 

 

 

 

تهیه گزارش: محمد رئیسی

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40718
  • دیدگاه‌ها برای راه های روستایی نبض اقتصاد لاشار هستند/وضعیت نبض اقتصاد بعد از باران خراب است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.