قحطی کارت سوخت آزاد در پمپ بنزین های زابل!!!

  • کد خبر : 40516
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۳۴
قحطی کارت سوخت آزاد در پمپ بنزین های زابل!!!

گـنــدم خـبــر : مدتی استان از دور و نزدیک گلایه های در خصوص جمع آوری کارت های آزاد سوخت در شهرستان زابل به گوش می رسد، که مشکلاتی را برای بسیاری از شهروندان ایجاد کرده است.       در همین رابطه یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته به یکی […]

گـنــدم خـبــر : مدتی استان از دور و نزدیک گلایه های در خصوص جمع آوری کارت های آزاد سوخت در شهرستان زابل به گوش می رسد، که مشکلاتی را برای بسیاری از شهروندان ایجاد کرده است.

 

 

 

در همین رابطه یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته به یکی از پمپ بنزین های زابل برای تزریق سوخت به وسیله نقلیه خودم مراجعه کردم و چون ماشین مدلش بالا بود و کارت بنزین برایش صادر نمیشود، مجبوریم از کارت آزاد استفاده کنم.

 

 

 

سارانی گفت: به همین دلیل از پمپ چی درخواست کارت کردم که گفت نداریم، گفتم باید چکار کرد؟

 

 

_ گفت از کارت شخصی بنزین میدم ولی هر بیست لیتر بنزینی که بزنید ۲ هزار تومان اضافه می گیرم.

 

 

وی افزود: من قبول نکردم و به شرکت نفت زنگ زدم و اعلام شد یک پمپ کارت ندارد ولی ۶ جایگاه بنزین در شهر، کارت دارند و من به هر ۶ پمپ بنزین مراجعه کردم و پاسخ همه این بود؛ کارت نداریم.

 

 

 

این شهروند همچنین گفت: در این شب های سرد خیلی سخت است با خانواده به پمپ بنزین مراجعه کنیم و بدلیل نبود کارت آزاد بدون بنزین به منزل برگردیم.

 

 

 

وی همچنین گفت: تمام پمپ های ایران کارت آزاد دارند بجز زابل!

 

 

امید داریم شرکت نفت شهرستان زابل به درد دل ارسالی شهروندان بصورت ویژه توجه و علت عدم وجود کارت آزاد در پمپ های سطح شهر را هر چه سریعتر اعلام کنند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40516
  • دیدگاه‌ها برای قحطی کارت سوخت آزاد در پمپ بنزین های زابل!!! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.