چرامسئولی که شعارخدمت به مردم میدهد حاضرنیست همراه خانواده خود بین همین مردم زندگی کند

  • کد خبر : 40464
  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۳۷
چرامسئولی که شعارخدمت به مردم میدهد حاضرنیست همراه خانواده خود بین همین مردم زندگی کند

گـنــدم خـبــر : نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام اشرفیان امام جمعه شهرعلی اکبر برگزار شد.       حجت الاسلام اشرفیان گفت: در ایام الله دهه فجر دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم انقلاب جمهوری اسلامی در سال ۵۷ انقلابی برگرفته از دین و مکتب وحی الهی بود.       وی […]

گـنــدم خـبــر : نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام اشرفیان امام جمعه شهرعلی اکبر برگزار شد.

 

 

 

حجت الاسلام اشرفیان گفت: در ایام الله دهه فجر دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم انقلاب جمهوری اسلامی در سال ۵۷ انقلابی برگرفته از دین و مکتب وحی الهی بود.

 

 

 

وی گفت: مهمترین رمز پیروزی و بقای این انقلاب حفظ انقلاب درونی و روحی این ملت بود یعنی ملتی خلا پذیری و چپاولگری غارتگران رژیم پهلوی خو گرفته بود در یک مدت کوتاهی به یک ملتی متحول شد.

 

 

 

وی افزود: انقلاب اسلامی بر اساس وعده های الهی بود و به همین دلیل مردم علیرغم همه مشکلات و شدایدی که در پی انقلاب با آن روبرو بودند لحظه ای از حمایت از انقلاب خود دست نکشیدند و این جایگاه ولایت فقیه بود که جلوی بسیاری از افات و شکاف ها و در کلام استبداد دوباره را گرفت نوع سلوک حضرت امام و جانشین بر حق ایشان حضرت آیت الله امام خامنه ایی ساده زیستی و در میان مردم  زیستن بود که امروز باید سرلوحه عمل همه مسئولین ما قرار بگیرد امروز هم دشمن همان دشمن است و دست از دشمنی بر نداشته و دشمن ترین دشمن ملت ایران در درجه اول امریکا و صهیونیست ها  هستند.

 

 

 

وی گفت: بین نظام اسلامی استکبارستیز و آنریکایی اسلام ستیز هیچ نقطه مشترک وجود ندارد به اندازه ای که حتی از یک بچه مسلمان پنج ساله وحشت دارند شما دیدید که چگونه یک کودک پنج ساله را به جرم مسلمان بودن ساعت ها بازداشت کردند.

 

 

 

وی در ادامه گفت: امریکا همان امریکاست  و با ۳۸ سال حقد غضب بیشتر و وحشت از پیشرفت و قدرت نظام اسلامی در عرصه جهانی. لذا رئیس جمهور تازه وارد امریکا بجای تصمیم های عجولانه و احمقانه بهتر است مروری داشته باشد بر حاکمانه قبلی امریکا که زباله دان تاریخ دفن شدند.

 

 

 

وی افزود؛ لذا ایران اسلامی در دفاع از ملت و تمامیت ارضی از هیچ کس اجازه نمیگیرد و قدرت نظامی و موشکی خودش را به هیچ عنوان تعطیل نمی کند چون دفاع از خود و مستضعفین جهان را بر خود تکلیف میداند و در برابر تهدید گزینه های روی میز مهم ترین گزینه روی میز ما همین مردم هستند که با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدرت و عظمت و یک پارچگی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

 

 

 

خطیب نماز جمعه شهرعلی اکبر گفت؛ روز جمعه ۱۵ بهمن/۵ جمادی الاول سالروز با سعادت عقیله بنی هاشم ام الفضایل حضرت زینب کبری شیر زن قهرمان کربلاست زینبی که از ارکان  اساسی نهضت عاشوری بود.

 

 

 

وی گفت: زینبی که بهترین پرستاری ها یعنی پرستاری از امام معصوم زمانش حضرت سجاد (ع) که در آن مقطع  بیمار بود بر عهده گرفت. به همین مناسبت امروز روز پرستار نامیده شده است پرستاری کاری ارزشمند و پر زحمتی است که بخش اصلی مداوای مریض به عهده آنهاست.

 

 

 

وی اظهار داشت: آنها هستند که با رفتار خوب خودشان به بیماران روحیه می دهند و به درمانشان کمک می کنند. و لذا این روز بزرگ را خدمت همه پرستاران فداکار و زحمت کش کشور عزیز مان به ویژه مردم سیستان بزرگ تبریک عرض می کنم و امیدوارم از صبر و متانت و تقوای بی شرح صدر حضرت زینب در همه عرصه های زندگی الگو بگیرند.

 

 

 

امام جمعه شهرعلی اکبر بیان کرد: در چند روز گذشته سفر استاندار محترم را به دارالولایه سیستان داشتیم که برنامه های خوبی داشتند، یکی از این برنامه ها دیدار با ائمه محترم جمعه منطقه سیستان بود که جا دارد از این حسن تدبیر از این نشست و جلسه مهم تقدیر و تشکر کنیم.

 

 

 

وی گفت: این نشست ها باعث می شود مشکلات بهتر زودتر به مسئولین ما برسد و اعتماد مردم در خدمت رسانی آنها به مردم بیشتر خواهد شد جلسه بسیار خوبی بود اما مطالبه گری و حق طلبی هم چنان ادامه دارد.

 

 

اشرفیان گفت: خدماتی را استاندار محترم فرمودند که برای سیستان انجام شده که فهرست آن به دفاتر ائمه جمعه ارسال می شود و ما هم خوشحال می شویم این خدمات را مطلع شویم و به سمع و نظر مردم برسانیم امروزه زمانی است که مردم عملکرد ها را زیر ذربین قرار می دهند و خود قضاوت می کنند و وعهدهایی که داده می شود را منتظر هستند که در مقام عمل ببینند.

 

 

 

وی گفت: کلنگ دو کار خانه کاشی و سرامیک و کاغذسازی در شهرک صنعتی رامشار  به زمین خرده شده که قرار شده که ۶ماهه به اتمام برسد و کلنگ انتقال خط گاز زاهدان به زابل در اسفند ماهه امسال قرار است به زمین زده شود این وعده ها و کلنگ زنی ها نور امیدی در دل مردم روشن میکند اما به شرطی که به همین جا ختم نشود و به سرنجام برسد و مقطعی نباشد امیدوارم این کلنگ زنی ها و اختتامیه ها عقبه مطمئن و ثمری برای مردم داشته باشد.

 

 

 

وی افزود؛ یکی از مشکلات بزرگ و موانع پیشرفت سیستان این است که بعضی مسئولین در شهر محل خدمت خود بین مردم زندگی نمی کنند، چرا مسئولی که شعار خدمت به مردم میدهد حاضر نیست همراه خانواده خود بین همین مردم زندگی کند مسئولی که درشرایط مرفه و جدای از مردم زندگی می کند قطعا نمی تواند موفق باشد و معلوم نیست واقعا برای خدمت آمده باشد.

 

 

 

امام جمعه شهرعلی اکبر افزود: چرا نهایت جهان بینی و آینده نگری بعضی مسئولین فقط محدود به چندسالی است که پشت میزش باشد و اگر بتواند دوره بعد است. چرا نخبگان و مسئولین سیستانی به محض اتمام دوره مسئولیت شان از سیستان به استانهای دیگر مهاجرت می کنند؟

 

 

 

چرا حاضر نیستند سرمایه خودشان را در سیستان برای اشتغالزایی مردم خودشان هزینه کنند.

 

 

 

وی تاکید کرد: از همه سیستانی های عزیز و غیور می خواهم اگر میخواهید شاهد رشد و ابادانی سیستان باشید این شما هستیدکه باید به منطقه آباء و اجدادی خود بر گردید و برای فرزندان این منطقه مایه امید و اشتغالزایی باشید.

 

 

 

وی افزود؛ فرماندار محترم پیگیر مطالبات و مشکلات مردم باشد مردم انتظار دارند مسئولین خود را در بین مردم و صفوف نمازجمعه ببینند مشکلات را از نزدیک به سمع و نظر آنها برسانند.

 

 

 

وی گفت: وعده های استاندار عزیز توسط فرماندار محترم باید پیگیری شود وگرنه می شود مثل طرح۴۶ هزار هکتار که قرار بود بهمن ماه سال گذشته طرح پایلوت آن دو شهرستان هامون به بهره برداری برسد اما یکسال از تاریخ موعود گذشت و خبری نشد.

 

 

 

وی گفت: تاسیس بخشداری مرکزی خواسته به حق مردم و از وعده های استاندار است و توجیه اشتباه سابق که از روابط افراد استفاده شده قابل قبول نیست.

 

 

 

اشرفیان گفت: متاسفانه ستاد دهه فجر در ایام دهه فجر هیچ برنامه ای برای شهر علی اکبر در نظر نگرفته چرا همه برنامه های شهرستان هامون در محمداباد و لوتک خلاصه میشود و مردم این منطقه از پروژه های خدماتی و حتی جشن های انقلاب هم محرومند؟

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40464
  • دیدگاه‌ها برای چرامسئولی که شعارخدمت به مردم میدهد حاضرنیست همراه خانواده خود بین همین مردم زندگی کند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.