نمازجمعه محل وحدت قلوب و اتحاد و همدلی همه اقشارجامعه

  • کد خبر : 35140
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
نمازجمعه محل وحدت قلوب و اتحاد و همدلی همه اقشارجامعه

گندم خبر:  امام جمعه معزز شهر بنجار در خطبه های این هفته نماز بعد از تاکید و سفارش به رعایت تقوا و حریم الهی در ادامه مباحث هفته های گذشته پیشنهادات و ایده هایی برای رفع آسیبهای اجتماعی در خطبه اول ارائه دادند: ۱_ هماهنگ کردن بخش های عمومی و خصوصی در پیشگیری از جرائم […]

گندم خبر:  امام جمعه معزز شهر بنجار در خطبه های این هفته نماز بعد از تاکید و سفارش به رعایت تقوا و حریم الهی در ادامه مباحث هفته های گذشته پیشنهادات و ایده هایی برای رفع آسیبهای اجتماعی در خطبه اول ارائه دادند:

۱_ هماهنگ کردن بخش های عمومی و خصوصی در پیشگیری از جرائم و بزهکاری

۲_ آگاهی دادن به خانواده ها برای نظارت و کنترل فرزندان

۳_ اتخاذ تدابیر امنیتی بیشتر توسط دولت در محل های جرم خیز

۴_ اعمال مجازات سنگین علنی و جدی در ملاء عام برای باندهای فساد و سارقین

۵_ برنامه ریزی اصولی و صحیح برای اشتغال در جامعه و رفع بی عدالتی

۶_ اقدامات امنیتی برای مراکز حساس دولتی و تجاری

حجت الاسلام پارسا امام جمعه شهر بنجار در آغاز خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا به دیدار خود با استاندار اشاره فرمودند و گفت: مشکلات عمده مردم سیستان، بنجار و بخش مرکزی را در این دیدار مطرح کردند و استاندار قول مساعد برای حل مشکلات را دادند.

وی افزود: استاندار حتما سفری کاری برای دیدن نیازمندی های شهر بنجار و تامین آنها خواهند داشت.

امام جمعه شهر بنجار در ادامه به کشتار وحشیانه مردم مظلوم و بی دفاع کشمیر اشاره کرد و گفت : از مجامع بین المللی، سازمان کنفراس اسلامی و دستگاه دیپلماسی خواستند که از اهرمهای اقتصادی برای فشار بر هند استفاده کنند تا آن ملت بیچاره از ظلم و جنایت مزدوران هندی نجات پیدا کنند.

وی همچنین به تحولات اخیر منطقه و کودتای نافرجام ترکیه و حوادث تروریستی فرانسه، ارمنستان، قزاقستان، سوریه و عراق اشاره کرد و گفت: که ایران در قلب و وسط این کشورها از امنیت کامل برخوردار است که مرهون هدایت داعیانه فرماندهی کل قوا و زحمات نیروهای امنیتی، انتظامی و سربازان گمنام امام زمان است.

وی گفت: که هر گونه تحرک دشمن را در نطفه خفه می کنند و نمونه اش خنثی سازی عملیاتی آسیب به مراکز مهم و حساس نظامی در خاش بود که به هوشیاری این نیروها تعداد ۴۰ نفر دستگیر شدند.

امام جمعه شهر بنجار سالروز برگزاری اقامه اولین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی ایران به امامت آیت الله طالقانی را گرامی داشتند و فرمودند: نماز جمعه محل وحدت قلوب و اتحاد و همدلی همه اقشار جامعه هست و محل مطالبه مشکلات مردم از مسئولین است.

وی گفت: سالروز عملیات افتخار آفرین مرصاد و سالروز وقوع جنگ خندق و فتح سرزمین اندلس اشاره و صحبت های مبسوطی در این موضوعات داشتند.

در پایان نماز جمعه این هفته به مناسبت ۵ مرداد ایستگاه صلواتی و توزیع شربت و شیرینی در محل برگزاری نماز جمعه با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35140

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام لطفا یه عکس درحال ایستاده بگذارید چون خطبه های نماز باید ایستاده خونده بشه