بازدید معتمدین و ریش سفیدان از دستاوردها وپتانسیل های دانشگاه زابل

  • کد خبر : 40176
  • ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۲۶
بازدید معتمدین و ریش سفیدان از دستاوردها وپتانسیل های دانشگاه زابل

هفتم بهمن ماه، جمع کثیری از ریش سفیدان، معتمدین و سران طوایف سیستان با حضور در دانشگاه زابل از نزدیک روند توسعه و دستاوردهای این مرکز عظیم علمی منطقه را مشاهده کردند.       به گزارش گـنــدم خـبــر: این حضور، فرصتی مغتنم برای رویت دستاوردها، پتانسیل ها و مصاحبت و هم نشینی با اندیشه […]

هفتم بهمن ماه، جمع کثیری از ریش سفیدان، معتمدین و سران طوایف سیستان با حضور در دانشگاه زابل از نزدیک روند توسعه و دستاوردهای این مرکز عظیم علمی منطقه را مشاهده کردند.

 

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر: این حضور، فرصتی مغتنم برای رویت دستاوردها، پتانسیل ها و مصاحبت و هم نشینی با اندیشه ها و برنامه های آینده ی دانشگاه پدید آورد. دانشگاهی که هدفش اعتلای نام سیستان عزیز، زدودن غبار محرومیت و شکوفاندن نهال امید بر سیمای این سرزمین مهر و ایمان است، تا جوانان این خاک گوهر خیز و افسانه ساز را به سلاح علم و دانش توانمند سازد و از تلاش و عشق بی پایان آنان، آبادانی برویاند.

 

 

در طول این بازدید، مشاهده لبخند رضایت بزرگان و ریش سفیدان سیستان به عنوان بال هایی ارزشمند در جهت پیشرفت و توسعه منطقه موید امیدورای شان نسبت به آینده منطقه بود. آینده ای که به لطف الهی، با توجه به برنامه های در پیش گرفته دانشگاه زابل، نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به منطقه سیستان و همدلی و همراهی نهادهای دولتی و مدنی روشن و امیدوارکننده است.

 

 

در این بازدید معتمدین مردم سیستان ضمن اعلام رضایتمندی و حمایت از فعالیت های توسعه ای دانشگاه و با توجه به پتانسیل عظیم این مرکز علمی، خواهان واگذاری نقش جدی تری به دانشگاه زابل در طرح های کلان منطقه ای بویژه پروژه عظیم آبیاری ۴۶ هزار هکتار اراضی سیستان شدند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40176

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. باور مکو له له مه ایشو همه تبلیغات هسته.