اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۶ در شهرستان نیمروز برگزار شد

  • کد خبر : 40110
  • ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳
اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۶ در شهرستان نیمروز برگزار شد

روز سه شنبه ۵ بهمن ماه ۹۵ اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۶ شهرستان نیمروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان نیمروز برگزار شد.     به گزارش گـنــدم خـبــر: این جلسه به ریاست دهمرده، فرماندار نیمروز و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر، و با حضور واعظی مقدم ،معاون توسعه و پشتیبانی و اسلامی […]

روز سه شنبه ۵ بهمن ماه ۹۵ اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۶ شهرستان نیمروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان نیمروز برگزار شد.

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر: این جلسه به ریاست دهمرده، فرماندار نیمروز و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر، و با حضور واعظی مقدم ،معاون توسعه و پشتیبانی و اسلامی رئیس گروه توسعه گردشگری معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نیمروز برگزار گردید.

 

 

 

صادق میرحسینی دبیر جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر گفت: همه اعضای جلسه ستاد با همکاری تعامل با هم برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم را تا شروع سفرهای نوروزی انجام و کمیته های مخصوص تشکیل و آماده ارائه خدمات به گردشگران باشند.

 

 

 

دهمرده فرماندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز نیمروز به اهمیت همکاری و ایجاد زیر ساختهای لازم توسط اعضای ستاد اجرای خدمات سفر تا قبل ۱۵ اسفند تاکید کرد و گفت: هرچه سریعتر کمیته های تخصصی ایجاد و اقدامات و برنامه ریزی لازم در این راستا صورت بگیرد و در خصوص در اختیار گذاشتن امکانات و اعتبارات لازم به اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیمروز توسط اداره کل میراث فرهنگی تاکید کردند ، تا از این فرصت باقیمانده تا قبل سال نهایت استفاده را انجام و پیگیر موارد مربوطه گردد.تا در سال ۹۶ گردشگران با رضایت کامل از سفرشان لذت ببرند.

 

 

 

واعظی مقدم ، معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت: ان شاءالله به زودی اعتبارات لازم جهت مرمت آثار پرداخت میشود تا برخی از آثار تاریخی شهرستان بصورت اضطراری مورد مرمت قرار گیرد،و برای بازدید گردشگران در سال ۹۶ که سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری ایرانیان است آماده گردد.

 

 

 

وی به آمادگی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی با فرمانداری و شهرداری نیمروز اشاره کرد و جهت احداث مجتمع تفریحی و گردشگری ساحل هامون صورت خواهد گرفت تاکید کردند.

 

 

اسلامی،رئیس گروه توسعه گردشگری اداره کل به عبور راه ابریشم از کاروانسرای نصرت آباد و عبور از مسیر کاروانسرای فرنگی شهرستان نیمروز اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه شهرستان نیمروز ورودی استان و سیستان از سمت خراسان می باشد و مسیر گردشگری برای عبور گردشگران تعریف شده است بهترین موقعیت برای شناساندن آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری و محلی برای قابلیت فروش صنایع دستی شهرستان به گردشگران دانست.

روابط عمومی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیمروز

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40110
  • دیدگاه‌ها برای اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز ۹۶ در شهرستان نیمروز برگزار شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.