بعضی وعده های مسئولین سراب است/با مردم صادق باشید/طرح ها و پروژه هایی که به یک عکس و گزارش ختم می شود را وعده ندهید

  • کد خبر : 39961
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
بعضی وعده های مسئولین سراب است/با مردم صادق باشید/طرح ها و پروژه هایی که به یک عکس و گزارش ختم می شود را وعده ندهید

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه معزز شهر علی اکبر برگزار شد.       امام جمعه شهر علی اکبر گفت: امروز شرایط جامعه جهانی شرایط عجیب و پیچیده ای است بسیاری از کشورها درگیر جنگ و درگیری هستند بعضی کشورها درگیر جنگ و […]

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه معزز شهر علی اکبر برگزار شد.

 

 

 

امام جمعه شهر علی اکبر گفت: امروز شرایط جامعه جهانی شرایط عجیب و پیچیده ای است بسیاری از کشورها درگیر جنگ و درگیری هستند بعضی کشورها درگیر جنگ و اقتصاد و تحریم هستند و بعضیها درگیر جنگ سیاسی و جنگ نرم.

 

 

وی گفت: بسیاری از این کشورها برای نجات خودشان از این آشوبها به کشورهای ظالم و استعماری باج می دهند و از بعضی منافع و حقوق ملتشان صرف نظر می کنند و برای بسیاری از مسائل داخلی خود با آنها رایزنی می کنند.اما ایران اسلامی کشوری است که درگیر همه این جنگها بوده است و سخت ترین هجمه ها علیه این نظام و این مردم صورت گرفته اما چون روح ایمان و تفکر انقلابی در این ملت حکم فرما بوده همیشه راه مقاومت و دفاع عزتمندانه را انتخاب کردند.

 

 

 

وی افزود؛ کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا بیشترین عبارتی که در مناظرات خود بکار بردند از ایران است چون هیچ مشکلی در منطقه بدون حضور ایران حل نمی شود.واین امر محقق نشده مگر به تدابیر حکیمانه و انقلابی ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری.امروز پرچم اسلامی در هر جا بلند بوده نشانه عزت اقتدار وامنیت بوده و امروز امن ترین کشور ایران اسلامی است.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان گفت؛ یکشنبه هفته گذشته رژیم آل خلیفه در اقدامی غیرانسانی و ضد حقوق بشری سه جوان بحرینی را در حالی که بی گناه بودند و مدرکی علیه آنها نداشتند اعدام کرد، به بهانه دخالت در بمب گذاری نزدیک منامه در سال ۲۰۱۴ است بعد از کشته شدن دو نظامی متجاوز اماراتی یافتن و مجازات عاملان قتل آنها را از دولت بحرین مطالبه کرد و در صورت عدم مجازات تهدید به خروج نیروهایش از بحرین کرده بود لذا رژیم آل خلیفه خواستند با اعدام این سه جوان بی گناه به نوعی به مزدوران اماراتی و سعودی باج بدهند.

 

 

 

وی گفت:سه جوان بحرینی مقدمه ای است برای پیاده سازی یک سناریوی خطرناک علیه شیخ عیسی قاسم که رژیم آل خلیفه می خواهد واکنش و حساسیت احتمالی مردم را پیش بینی کند.برکسی پوشیده نیست که تمام این جنایات بادخالت و حمایت مستقیم عربستان است که خودش دریمن دچار جنگ و نسل کشی و ضد حقوق بشراست.

 

 

خطیب جمعه شهرعلی اکبر گفت؛ ۷بهمن روز جهانی گمرک:نقش و جایگاه گمرک در اقتصاد هرکشوری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که وظیفه مراقبت از ورود و خروج کالا در هر کشور و همچنین اخذ عوارض وضع شده را بر عهده دارد گمرک به عنوان مرزبان اقتصادی مهمترین نقش را در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

 

 

 

وی بیان کرد: گمرک با حمایت از تولید داخلی و کاهش واردات و افزایش صادرات و دپوی بی وقفه کالا تاثیر بسیار خوبی در بومی شدن اقتصاد مناطق دارند.اما چرا باید مرزهای ما فقط محل ورود کالاهای خارجی باشد چرا از منفعت میلک منطقه سیستان بهره مند نشود؟ مگر نه این است که نفت خوزستان اگرچه سرمایه ملی است اما درصدی از آن برای آبادانی همانجا هزینه می شود آیا نمایندگان ما نمی توانند پیگیر این موضوع در مجلس باشند؟

 

 

 

وی تاکید کرد: چرا باید مرز سیستان که مرز معیشتی و بازارچه های مرزی است بسته باشد اما مرزی که همیشه عامل نا امنی و ورود تروریسم باشد باز باشد؟

 

 

 

 

وی گفت: کارتهای مرزنشینی و سهمیه سوخت مرزنشینان باید منافعش تمام مردم منطقه سیستان را در بر بگیرد.

 

 

 

اشرفیان گفت؛ طرح آبرسانی به ۴۶ هزار هکتار مزارع سیستان که با عنایت ویژه و دستور مقام معظم رهبری برای احیای کشاورزی سیستان اختصاص داده شد چرا در مقام اجراء با این کندی روبروست هر چه زمان بگذرد هزینه های بیشتری به بار می آورد و سهم حقابه صیادان باید در نظر گرفته شود چرا که قشر عمده ای از مردم سیستان هستند.

 

 

 

وی تاکید کرد: بعضی وعده های مسئولین سراب است نه مردم محقق شدن وعده را می بینند نه عمر مسئولیت خودشان اجازه تکرار آن را می دهد.با مردم صادق باشید طرح ها و پروژه هایی که به یک عکس و گزارش ختم می شود را وعده ندهید.

 

 

 

وی افزود؛ چرا بیشترین آمار اعتیاد و آمار تحت پوشش نهادهای حمایتی در منطقه ما باشند هر آماری که به نهادهای حمایت اضافه شوند یک خطر است.

 

 

 

امام جمعه معزز شهر علی اکبر گفت: حادثه دردناک آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو در تهران که باعث کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از هموطنان ما در این حادثه شد ملت ایران را داغدار و عزادار کرد اما شهامت و ایثارگری آتش نشانانی که در این حادثه برای نجات جان مردم جان خود را به خطر انداختند و با تعهد کاری و حس نوع دوستی خود فرهنگ ایثار و فداکاری را دوباره برای دنیا به نمایش گذاشتند.ستودنی و قابل تحسین است و همچنین مردمی که برای اهدای خون به این مصدومین در صفهای طولانی منظر بودند.

 

 

 

وی گفت: این آلامی است بر دردهای عمیق مصیبت زدگان این حادثه که در واقع همه ملت ناراحت و داغدار هستند.پیام تسلیت و پیگیری رهبری و تلاشهای دولتمردان عزیز برای رسیدگی فوری به علل این حادثه و نجات جان گرفتاران زیر آوار شرایط را مساعدتر و روحیه همه دستگاههای مرتبط با این حادثه را قوی تر کرده است. اما این حادثه برای ما باید زنگ خطر باشد اگر خدای ناکرده به هر دلیل امثال این اتفاق در منطقه ما اتفاق بیفتد چقدر خانه ها و ادارات و مراکز عمومی و دولتی و مدارس ما از استحکام لوازم و ایمنی لازم برخوردارند. چقدر خانواده ها آموزش دیده اند چقدر مراکز درمانی و بیمارستانهای ما آمادگی دارند چقدر پرسنل کافی دارند. باید این موارد را مد نظر گرفت تا در برابر بحرانها و پیشامدها و حوادث غیر مترقبه کمترین میزان خسارت و تلفات را داشته باشیم.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39961
  • دیدگاه‌ها برای بعضی وعده های مسئولین سراب است/با مردم صادق باشید/طرح ها و پروژه هایی که به یک عکس و گزارش ختم می شود را وعده ندهید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.