وجود ۶ هزار گورخواب و کارتن‌خواب در منطقه سیستان مسؤولی را تکان نمی‌دهد!

  • کد خبر : 39940
  • ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
وجود ۶ هزار گورخواب و کارتن‌خواب در منطقه سیستان مسؤولی را تکان نمی‌دهد!

امام جمعه زابل گفت: وجود ۵۰ گورخواب و کارتن‌خواب در تهران رسانه‌ای شد و شهرداری و اکثر ادارات مربوطه ورود کردند اما چرا در سیستان وجود ۶ هزار گورخواب و کارتن‌خواب کسی را تکان نمی‌دهد؟       به گزارش گندم خبر  به نقل ازخبرگزاری فارس از زابل، حجت‌الاسلام علی‌اکبر کیخا پیش از ظهر امروز در […]

امام جمعه زابل گفت: وجود ۵۰ گورخواب و کارتن‌خواب در تهران رسانه‌ای شد و شهرداری و اکثر ادارات مربوطه ورود کردند اما چرا در سیستان وجود ۶ هزار گورخواب و کارتن‌خواب کسی را تکان نمی‌دهد؟

 
 
 

به گزارش گندم خبر  به نقل ازخبرگزاری فارس از زابل، حجت‌الاسلام علی‌اکبر کیخا پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری منطقه سیستان با حضور انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی اظهار کرد: وجود ۵۰ گورخواب و کارتن‌خواب در تهران رسانه‌ای شد و شهرداری و اکثر ادارات مربوطه برای رسیدگی ورود کردند اما چرا در سیستان وجود ۶ هزار گورخواب و کارتن‌خواب کسی را تکان نمی‌دهد؟

 

 

امام جمعه زابل افزود: جلسات باید بیش از پیش شده و اقدامات بسیجی و انقلابی برای رفع معضلات و مشکلات صورت گیرد.
 
 

وی گفت: ۶ هزار کارتن‌خواب در منطقه سیستان کم نیست، آمار اعتیاد در سنین کودکی و نوجوانی در حال افزایش است.

 

 

 

کیخا با بیان اینکه دشمن از طریق فرهنگ و ورزش جوانان ما را مورد تهاجم قرار داده و مسؤولان دولت باید فعالیت‌های دشمن و تهاجم فرهنگی دشمن را بررسی و مهندسی معکوس کنند، گفت: چرا در اقدامات امنیتی، سیاسی و هسته‌ای فعالیت دشمن را با اقدامات معکوس پاسخ می‌دهیم اما در بحث فرهنگ مهندسی معکوس صورت نمی‌گیرد؟

 

 

 

امام جمعه زابل تاکید کرد: اصول‌گرا و اصلاح‌طلب برای ما معنا ندارد و سلایق سیاسی برای ما مهم نیست مهم این است که مسؤولان با هر سلیقه سیاسی خادم مردم باشند.

 

 

وی تاکید کرد: پروژه‌هایی که کلنگ‌زنی شده هنوز اجرایی نشده است و بیکاری در منطقه سیستان بیداد می‌کند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39940

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. ای اقا کیخا از هر چی فریاد بزنید ی دست صدا نداره سیستان نابود شد رفت