قصه تکراری سقوط تیرهای برق و قطع برق در شهرعلی اکبر/ستاد بحران ورود پیدا کند+تصاویر

 • کد خبر : 38255
 • ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
قصه تکراری سقوط تیرهای برق و قطع برق در شهرعلی اکبر/ستاد بحران ورود پیدا کند+تصاویر

با شروع وزش باد در سیستان، قصه ی سقوط تیرهای برق تکرار شد.     گـــنـدم خـــبـر : ساعت ۲۲ دیشب بود که با افتادن هفت تیر برق فشار قوی و ضعیف نیمی از شهر علی اکبر در خاموشی فرو رفت، ولی تا الان هنوز خبری برای رفع این مشکل نیست.     یکی از […]

با شروع وزش باد در سیستان، قصه ی سقوط تیرهای برق تکرار شد.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : ساعت ۲۲ دیشب بود که با افتادن هفت تیر برق فشار قوی و ضعیف نیمی از شهر علی اکبر در خاموشی فرو رفت، ولی تا الان هنوز خبری برای رفع این مشکل نیست.

 

 

یکی از شهروندان شهر علی اکبر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طوفان شدید شب گذشته باعث شد تا قصه تکراری سقوط تیرهای برق دوباره تکرار شود و بخشی از شهر علی اکبر شب گذشته را با قطع برق و سرما شدید سپری کنند.

 

 

وی افزود:  با توجه به اینکه اکثر تیرهای برق فرسوده است، تکرار چنین حوادثی در آینده را هم محتمل دانست.

 

 

امیدواریم طی ساعات آینده بالاخره مسئولین مربوطه از خواب بیدار شوند و نسبت به تعویض و جایگزینی تیرهای برق اقدام نمایند.

 

 

با توجه به هشدارهای هواشناسی و انتشار اخطاریه از چند روز قبل نسبت به وزش طوفان شدید و کاهش دما، عدم آمادگی ستاد بحران استان و شهرستان های سیستان و همچنین اداره برق شهرستان نسبت به چنین حوادثی جای سوال دارد و لازم است ستاد بحران استان هر چه سریعتر به موضوع ورود پیدا کند.

img_20161120_103007

 

img_20161120_102939

 

img_20161120_102919

 

img_20161120_102908

 

img_20161120_102839

 

img_20161120_102756

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38255

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
 1. کی گفته خوابند بر سر صندلی هفته قبل در یادواره شهدای روحانی محمد آباد هنوز دعوا دارند !

 2. باسلام
  از ابتدای صبح روز اربعین حسینی پرسنل زحمتکش اداره برق با تمامی امکانات و با بکارگیری چند دستگاه جرثقیل و پیمانکاران در صحنه حاضر شدند و شبکه تخریب شده ناشی از طوفان را جدید احداث کردند و برق وصل نمودند که آمادگی و اقدام سریع اداره برق در روز تعطیل مخصوصا اربعین حسینی جای تقدیر و تشکر دارد. تنها اداره ای که در حوادث حضور فیزیکی دارد طبق معمول اداره برق بود و هیچ دستگاه دیگری حتی شهرداری اثاری نبود اداره برق خواب نبود بلکه شهرداری در خواب است، و شایسته بود آقای شهردار در شرایط بحرانی باید در شهر خودش مستقر باشد نه در زابل بدون اطلاع از واقعه به مصاحبه بپردازد کاش بجای تخریب دستگاههای خدماتی فعال مثل اداره برق به عملکرد خودش در شهرداری در رسانه ها به مردم گزارش دهد. گندم پرس هم باید قبل از انتشار خبر باید با مسئولان مرتبط با خبر صحبت کند تا از صحت ان مطمئن شود.

 3. از زحمات پرسنل زحمت کش اتفافات برق شهرستان زابل که باآن شرایط جوی نسبت به رفع مشکل سقوط تیرهای برق تلاش کردند تشکرمی کنم

 4. تیرهای برق فرسوده نیست مگر عمر تاسیسات برق در انجا چند سال است مشکل
  ۱-عدم استاندارد وسایل مانند تیر، قرقره سیم و چوب و غیره
  ۲-عدم نصب درست وسایل
  ۳-……