جوابیه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در پی انتشار خبر ‘روستای ارباب در سیلاب نشت لوله در جاده اصلی’

  • کد خبر : 39835
  • ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱:۰۶
جوابیه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در پی انتشار خبر ‘روستای ارباب در سیلاب نشت لوله در جاده اصلی’

گـــنـدم خـبـــر: بعد از انتشار خبر ‘  روستای ارباب در سیلاب نشت لوله در جاده اصلی، ‘ آبفا روستایی بعد از گذشت یکسال تصمیم به تعویض خطوط در این منطقه ندارد؟ ‘ در کانال خبری گندم خبر، موضوع برای بررسی و پاسخ به مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان ارسال شد.   […]

گـــنـدم خـبـــر: بعد از انتشار خبر ‘  روستای ارباب در سیلاب نشت لوله در جاده اصلی، ‘ آبفا روستایی بعد از گذشت یکسال تصمیم به تعویض خطوط در این منطقه ندارد؟ ‘ در کانال خبری گندم خبر، موضوع برای بررسی و پاسخ به مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان ارسال شد.

 

در جوابیه ارسالی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی در خصوص شبکه آب آشامیدنی روستای ارباب آمده است؛

 

 

شبکه توزیع روستای ارباب بعلت عمر بالا بطور متوسط هر دو روز یک نشت یا ترکیدگی در آن گزارش می گردد ولی علاوه بر نشت آب متاسفانه دفع فاضلاب به شکل کاملا غیر بهداشتی و رهاسازی فاضلاب منازل نیز رهگزران را با نشت آب دچار مشکل می کند که تصاویر ارسالی آن فرستنده نیز جزء این مشکل بوده و از نشت شبکه نمی باشد.

با توجه به قدمت شبکه این روستا و چند روستای دیگر در منطقه به اطلاع می رساند؛ اجرای شبکه آب این روستا از پروژه های اجرایی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان زابل می باشد که به علت عدم تخصیص هنوز اجرایی نشده است.

ان شاءالله با پیگیری های صورت گرفته در صورت تخصیص اعتبار در اسرع وقت شبکه آب آشامیدنی این روستا اجرا خواهد شد.

 

 

قابل ذکر است لوله هایی که قبلا توسط همکارانم به این روستا حمل شده برای تعمیر و نگهداری شبکه های روستایی بوده و برای اجرای خط اصلی شبکه آب نیز مناسب نمی باشد چرا که باید بر اساس اصول مهندسی قطر تعیین و سپس اجرا شود. قطعا با اجرای شبکه با لوله های موجود نارسایی و کمبود اب در روستا را خواهیم داشت.

لذا تا تخصیص اعتبار همکارانم نسبت به رفع نشت در روستای مزبور و چند روستای دیگر تلاش می کنند تا با شروع عملیات اجرایی مشکل این روستا ها کاملا مرتفع گردد.

 

 

ضمنا توسط اکیپ نگهداری امور آب و فاضلاب روستایی زابل رفع نشت در روستاهای همجوار گرفته شده که مراتب به استحضار عموم می رسد.

 

 

درویش زاده مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان

 

 

 

در پایان ضمن تشکر از پیگیری و پاسخگویی درویش زاده مدیر روابط عمومی این اداره از مردم منطقه تقاضا داریم از رهاسازی فاضلاب در معابر خود داری کرده و فاضلاب منازل خودرا بصورت بهداشتی با حفر چاه جاذب دفع نمایند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39835
  • دیدگاه‌ها برای جوابیه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در پی انتشار خبر ‘روستای ارباب در سیلاب نشت لوله در جاده اصلی’ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.