آتش زدن لاستیک برای روشنایی توسط پلیس راه نهبندان/جای خالی روشنایی در محورهای مواصلاتی سیستان

  • کد خبر : 39793
  • ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶
آتش زدن لاستیک برای روشنایی توسط پلیس راه نهبندان/جای خالی روشنایی در محورهای مواصلاتی سیستان

محورهای مواصلاتی سیستان از زابل به شهرهای مختلف دارای مشکلات اساسی می باشد که از جمله این مشکلات می توان به عدم وجود روشنایی اشاره کرد.     به گزارش گـــنـدم خـبـــر: ساعتی قبل گذری از محور شهرستان زابل به زهک داشتیم که در محدود گُل آباد اتفاقی مدرن سنتی توجه ما را به خود […]

محورهای مواصلاتی سیستان از زابل به شهرهای مختلف دارای مشکلات اساسی می باشد که از جمله این مشکلات می توان به عدم وجود روشنایی اشاره کرد.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: ساعتی قبل گذری از محور شهرستان زابل به زهک داشتیم که در محدود گُل آباد اتفاقی مدرن سنتی توجه ما را به خود جلب نمود.

 

 

آتش زدن لاستیک برای استفاده از روشنایی در محور زابل به زهک

 

در این اتفاق نادر و کمیاب که از آن می توان بعنوان روشنایی مدرن سنتی نام برد پلیس راه نهبندان در روستایی گُل آباد با آتش زدن لاستیک اقدام به کنترل ترافیک نموده است.!!!

 

 

محروم بودن در سیستان و بلوچستان یک دروغ نیست بلکه یک حقیقت تلخ است چرا که پلیس راه هم گویا مانند برخی ادارات این استان در محرومیت به سر می برد و جایی خالی تجهیزات مدرن به شدت احساس می شود چرا که آتش زدن لاستیک شیوه کم درآمدی محسوب می شود و تنها دودش ساعتی مهمان مردم آن منطقه است.!!!

 

 

 

جای خالی روشنایی در محورهای ارتباطی سیستان

 

جای خالی روشنایی در محورهای ارتباطی سیستان بخصوص در مناطقی که روستا در مسیر اصلی وجود دارد یک معضل نیست بلکه یک کمکاری و ناتوانی بزرگ محسوب می شود.

 

 

و نمی دانیم در گذشته که اداره راهداری و حمل نقل جاده ای پولدار بوده است چرا هیچ اقدامی برای رفع انجام نداده است، حال که انتظار بزرگیست از آنها نصب روشنایی مطالبه کنیم چرا که توان پرداخت حقوق خود را نیز ندارند چه برسد به انجام وظایف اصلی خویش.

 

 

 

خواب اداره محیط زیست در سایه آلوده کردن هوا

 

از اداره محیط زیست هر چه بگوییم کم گفته ایم و گویا مجموعه مدیریتی در حوزه سیستان فقط تلاش دارد روزگار سپری کند و هر سال را با افتخار در سابقه مدیریتی برای افزایش اعتبار خویش به ثبت برساند.

 

 

سازمان محیط زیست در مقابل این آلوده کردن هوا ناشی از آتش زدن لاستیک قصد دارد چه روندی را در پیش بگیرد، سازش؟ به خواب زدن و ندیدن؟ و یا برخورد قاطع؟

 

 

امید داریم هر تصمیمی می گیرند قاطعانه بگیرند نا این شیوه های مدرن سنتی جای پا در سیستان توسط برخی مجموعه ها باز نکند.

 

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39793

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. باسلام واحترام…
    چه خوب ..بجای پیشرفت درامورات محوله..باعث پس رفت شدیم ..
    امیدواریم تصمیم جدی حاصل گردد..

  2. خبری دیدم از ازاد سازی جاده بنجار در محل دانشگاه ازاد در سایت خودتون. ایکاش این موضوع رو هم با اقای عالی مطرح می کردید

  3. قدیما دهقان فداکاربود.الان جاشو داده به پلیس فداکار.خبرشماکذب وشفافیتی برای آتش زدن توسط راهنمایی رانندگی نیست