گلایه ی یکی از چاپخانه داران سیستان از بی عدالتی ادارات در زابل

  • کد خبر : 39700
  • ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱
گلایه ی یکی از چاپخانه داران سیستان از بی عدالتی ادارات در زابل

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از چاپخانه داران سیستان گلایه ای را از بی مهری که در ادارات نسبت به آنان مرسوم گردیده برای ما ارسال نموده که در ادامه به سمع نظرتان می رسانیم.       امید به آن روز که گفته ها با عمل یکی باشد ولی صدافسوس.       از ابراز […]

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از چاپخانه داران سیستان گلایه ای را از بی مهری که در ادارات نسبت به آنان مرسوم گردیده برای ما ارسال نموده که در ادامه به سمع نظرتان می رسانیم.

 

 

 

امید به آن روز که گفته ها با عمل یکی باشد ولی صدافسوس.

 

 

 

از ابراز لطف و پیگیری جناب فرماندار در بحث حمایت از تولید داخلی و فرمایشات حضرت آقا در بحث اقتصاد مقاومتی و اقدام عمل، که انجام به غیر است.

 

 

 

در هفته گذشته استعلامی از سوی بیمارستان امیر المومنین (ع) زابل به چندین چاپخانه در سطح شهر زابل توزیع و پس از قیمت گذاری که مبلغ ۳۴۰۰۰ میلیون تومان بود توسط یک چاپخانه برنده و در این راستا مسئولین اقدام به استعلام از شهرستان زاهدان نموده و با مبلغ ۶ میلیون پایین تر اقدام به واگذاری کار به آن چاپخانه استان نموده و کار از شهرستان خارج گردید.

 

 

 

در جلسه حضوری که با مدیران بیمارستان داشتند در سوال و پاسخ به این نتیجه رسیدیم که هرکس مبلغ پایین تری بزند کار با اوست.

 

 

 

پس از مطرح کردن دلیل موجه و استناد قانونی بر عمل خلاف عمل خود متوجه شدند و گفتند حالا که شده اما سری بعد ما در خدمتیم.

 

 

 

اگر فرمایشات مقام معظم رهبری را در بحث اقتصاد مقاومتی فصل الخطاب قرار داده و پیگری مستمر جناب فرماندار را ملاک قرار دهیم اقدام و عمل از سوی مسئولین شهر مغایرت و تضاد در اجرا و نقطه مقابل عمل می باشد و این رفتار به مثابه مخالفت با قانون و خط رهبری بوده که باعث دل سردی و دامن زدن و هموار نمودن راه برای بد خواهان نظام هموار و خواستار پیگیری فرماندار ویژه به عنوان خواهان اصلی با توجه به گفته های شان در عمل می باشد.

 

 

 

ضمنا در صورت در خواست شرح مفصل حضورا و یا کتبا بصورت تکمیلی که امضا جناب فرماندار هم هست دال بر ممنوع بودن کار و یا هزینه از سوی ادارات شهرستان به خارج از شهر یا استان می باشد قابل ارائه می باشد .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39700

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. مدیرمحترم وب سایت خبری تحلیلی گندم پرس.شمابه وضوح برای خبرگرمی اقدام به نشرمطالب که ظاهرا جنبه جذب محکخاطب داریدکرده اید واین جرم محسوب میشود.بله حضرت آقارهبرعزیزفرموده اند اقتصاد مقاومتی بنظرشمایعنی چی??یعنی صرف جویی پس این اقدام سازمان علوم پزسکی باتخفیف ۶میلیون تومان یعنی صرف‌جویی دربیت المال.خوب حمایت ازکالای داخلی اگرکاغذ اینجاتولیدویابازیافت میشدمیتوان حرف شما را درست تلقی نمود پس مجدا. اخطاربشما جهت درج مطالب ناصحیح داده میشود.