جوابیه اداره برق شهرستان زابل در پی درج خبر ‘تیغ اداره برق روی گلوی کودکان بی سرپرست زابل’ /برق در کمتر از یک ساعت وصل شد/ بدهی تقسیط شد

  • کد خبر : 39659
  • ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۶
جوابیه اداره برق شهرستان زابل در پی درج خبر ‘تیغ اداره برق روی گلوی کودکان بی سرپرست زابل’ /برق در کمتر از یک ساعت وصل شد/ بدهی تقسیط شد

پس از انتشار خبر ‘ تیغ اداره برق روی گلوی کودکان بی سرپرست زابل’ در کانال تلگرامی گندم خبر برای اطلاع از جزییات این خبر موضوع را با ریاست اداره برق شهرستان زابل در میان گذاشتیم.       گـــنـدم خـبـــر: عوض زاده رئیس اداره برق شهرستان زابل در جوابیه ارسالی به خبرنگار گندم خبر اینگونه […]

پس از انتشار خبر ‘ تیغ اداره برق روی گلوی کودکان بی سرپرست زابل’ در کانال تلگرامی گندم خبر برای اطلاع از جزییات این خبر موضوع را با ریاست اداره برق شهرستان زابل در میان گذاشتیم.

 

 

 

گـــنـدم خـبـــر: عوض زاده رئیس اداره برق شهرستان زابل در جوابیه ارسالی به خبرنگار گندم خبر اینگونه توضیح داد؛

 

 

احتراما در خصوص خبر درج شده به استحضار میرساند که مکان مورد نظر به مدت چند دوره بالغ بر ۵ میلیون ریال بدهکار بوده و علیرغم اینکه اشتراک آن محل مشمول قطع بوده اما ماموران وصول مطالبات برق زابل به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل روز گذشته چهارشنبه ابتدا جهت ابلاغ اخطاریه بدهی برق مصرفی به اداره بهزیستی زابل مراجعه کرده اند که اداره مذکور اعلام داشته محل مذکور بخش خصوصی است و پرداخت قبوض آن نیز باید توسط خودشان صورت گیرد و پس از آن ( روز چهارشنبه) اخطاریه را به سرپرست محل مربوطه حضورا ابلاغ کرده اند که پس از گذشت یک روز از زمان مهلت اخطاریه ابلاغی ماموران برق مجددا به محل مراجعه نموده اند که بدلیل عدم پرداخت و عدم پاسخگویی متولی مربوطه منجر به قطع اشتراک بدهکار گردید.

 

 

بلافاصله مسئول مربوطه به اداره برق مراجعه که با توافق صورت گرفته بدون پرداخت وجهی نسبت به تقسیط بدهی که اولین قسط آنرا هفته آینده پرداخت خواهند کرد مساعدت شد و برق مکان مورد نظر در مدت کمتر از یک ساعت وصل شد.

 

 

اگر مسئول مکان فوق پس از رویت و دریافت اخطاریه در خصوص موضوع احساس مسئولیت می نمود و جهت تعیین تکلیف به اداره برق مراجعه می نمود قطعا نهایت مساعدت در نظر گرفته و منجر به قطع نمی شد.

 

 

 

با عنایت به مراتب فوق مصاحبه درج شده از ریس هیئت مدیره جامعه معلولان استان در روزنامه سیستان و بلوچستان کاملا خلاف واقع می باشد و شایسته بود ایشان بجای بزرگنمایی کاذب موضوع و تشویش اذهان خوانندگان احساس مسئولیت می کردند و جهت اطلاع از واقعیت قضیه و صحت موضوع با این امور تماس می گرفتند تا گام مثبتی جهت کمک به این قشر محترم و حل مشکل نموده باشند.

 

 

خوشبختانه جامعه اسلامی ما دارای مترقی ترین قوانین اجرایی می باشد و مسئولیت و تعهد همه را به تفکیک و به روشنی مشخص نموده اگر همه به قوانین احترام بگذاریم و به تکالیف خود در قبال آن اقدام کنیم ضمن کمک به تمام اقشار جامعه از بسیاری از مشکلات جلوگیری بعمل خواهد آمد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39659

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. به.هرصورت.اداره برق نیزتابع مقررات خاص خودش میباشد.وهم بایدماموران اداره برق باتوجه به اسکان افرادبی سرپرست ملاحظه میکرد وفرصت میداد.. وهم صاحب ملک باتماس بامسوولین مربوطه قضیه را رسانه ایی نمیکرد