برگزاری جلسه اختصاصی ائمه جمعه سیستان با تولیت آستان قدس رضوی

  • کد خبر : 39531
  • ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
برگزاری جلسه اختصاصی ائمه جمعه سیستان با تولیت آستان قدس رضوی

امام جمعه شهرعلی اکبر با دکتر خدایار نماینده آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.     به گزارش گـــنـدم خـبـــر: در این جلسه که در محل دانشگاه سیستان و بلوچستان بود، حجت الاسلام اشرفیان با اشاره به دیدارشان با تولیت محترم آستان قدس رضوی وذقول همکاری جهت محرومیت زدایی و اشتغالزایی […]

امام جمعه شهرعلی اکبر با دکتر خدایار نماینده آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: در این جلسه که در محل دانشگاه سیستان و بلوچستان بود، حجت الاسلام اشرفیان با اشاره به دیدارشان با تولیت محترم آستان قدس رضوی وذقول همکاری جهت محرومیت زدایی و اشتغالزایی در منطقه خواستار تشریح و تبیین ابعاد همکاری آستان امام رضا(ع) جهت طرحهای اشتغالزایی در منطقه شد.

 

 

 

حجت الاسلام اشرفیان به بحث موضوعات فرهنگی و سفر زائر اولی ها به حرم مطهرامام رئوف اشاره کرد و خواستار توجه ویژه به این موضوع شدند.

 

 

 

نماینده آستان قدس رضوی ضمن تشکر و امیدواری از این آشنایی و پیگیری شخص امام جمعه ورود آستان قدس رضوی در مناطق را مایه برکت دانستند و خبر از بازگشایی دفترنمایندگی در استان در دهه فجر دادند و از نگاه و توجه ویژه حجت الاسلام رئیسی به استان خبر دادند.

 

 

 

دکترخدایار ورود حرم رضوی در بحث اشتغالزایی را از ابداعات آستان دانستند که برای محرومیت زدایی در مناطق محروم تدبیر شده است و ابراز امیدواری کرد که بتواند جای خود را بدرستی پیدا کندکه آستان امام رضا به عنوان سرمایه گذار طرحهایی با قابلیت فراوان و کلان در منطقه را حمایت می کند.

 

 

 

وی گفت: رغبت فراوان و بسیارخوبی از طرف دستگاههای مختلف استان انجام شده و طرحهای خود را ارائه داده اند.

 

 

 

خدایار خواستار تحویل هر چه سریعتر طرحهای تفصیلی شدند.

 

 

 

همچنین با پیشنهاد حجت الاسلام اشرفیان قرار شد جلسه اختصاصی بین تولیت محترم آستان رضوی و ائمه جمعه سیستان برگزار شود که مورد تایید دکتر خدایار و در نوبت پیگیری قرار گرفت.

 

 

 

همچنین برای معرفی افراد توانمند و لایق جهت خدمت به حرم امام رضا قرار شد براساس ضوابط اعلام شده دفتر امام جمعه افراد واجد شرایط را در طرح خادمیاران امام رضا ثبت نام کند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39531
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری جلسه اختصاصی ائمه جمعه سیستان با تولیت آستان قدس رضوی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.