از ضروریات صداوسیما ایجاد زمینه های نشاط و امید به زندگی و ماندگاری جمعیت در سیستان است

  • کد خبر : 39528
  • ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
از ضروریات صداوسیما ایجاد زمینه های نشاط و امید به زندگی و ماندگاری جمعیت در سیستان است

امام جمعه معزز شهرعلی اکبر با مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار و گفتگو کردند.     به گزارش گـــنـدم خـبـــر:حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان دراین دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب انجام شده درحوزه برنامه های دینی و فرهنگی بویژه برنامه های زیبای ماه محرم و صفر و همچنین معرفی فرهنگ اصیل سیستان […]

امام جمعه معزز شهرعلی اکبر با مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار و گفتگو کردند.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر:حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان دراین دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات خوب انجام شده درحوزه برنامه های دینی و فرهنگی بویژه برنامه های زیبای ماه محرم و صفر و همچنین معرفی فرهنگ اصیل سیستان رسانه ملی را سرمایه نظام و شناسنامه معرفی استان خواند و خواستار پیگیری و معرفی مشکلات سیستان درعرصه ملی و شبکه های سراسری و از طرفی هم معرفی ظرفیتها و استعدادهای منطقه شدند.

 

 

 

در این دیدار بر ایجاد زمینه های نشاط و امید به زندگی تاکید و ماندگاری جمعیت منطقه را از ضروریات صداوسیما دانستند.

 

 

 

همچنین حجت الاسلام اشرفیان با تشکر از برنامه های خوب و متنوع رادیوشهری زابل را رسانه موفق و مورد اعتماد مردم دانستند.

 

 

تاکید برهمکاری جهت آموزش افراد معرفی شده از شهرعلی اکبر برای دوره خبرنگاری و نحوه پوشش اخبارفرهنگی و ملی و معرفی ظرفیتهای شهرعلی اکبر و آثارباستانی منطقه از دیگرخواسته های حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان بود.

 

 

 

مدیرکل صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از این حضور که موجب دلگرمی و شناخت بهتر نقاط ضعف و قوت می شود اشاره کرد و پخش برنامه های ماه محرم را از ابتکارات و یادگارهای صداوسیما دانست که نیازمند حرکت جمعی و همکاری همه دستگاهها است.

 

 

 

کردستانی در ادامه گفت: حداقل هزینه تولید این برنامه ها را بالغ بر ۴۰۰میلیون دانست و یکی از عمده مشکلات صداوسیمای استان را کمبود نیروی انسانی و منابع مالی دانست که با این حال توانسته با تولید برنامه های فرهنگی و محلی رضایت عموم افراد استان وحتی سیستانیهای مقیم استانهای دیگر را جلب کند و این معرفی فرهنگ و ظرفیتهای منطقه باعث امید و رغبت به زندگی در مردم منطقه شده است.

 

 

 

وی در ادامه آمادگی مجموعه صدا و سیما را جهت همکاری و پذیرش پیشنهادات و انتقادات در همه برنامه ها اعلام کرد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39528
  • دیدگاه‌ها برای از ضروریات صداوسیما ایجاد زمینه های نشاط و امید به زندگی و ماندگاری جمعیت در سیستان است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.