تلگرام گردی در حین رانندگی جان جوان هجده ساله را گرفت

  • کد خبر : 35070
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶

گندم خبر: چندی پیش در شهرستان مرزی هیرمند تصادف مرگبار در محور دوست محمد به زابل جوان هجده ساله ای را به کام مرگ کشاد.   آمار تصادفات این روزها به دلیل بی احتیاطی برخی از رانندگان جوان در کشور رو به افزایش است که در این بین مرگ و میر افراد پیاده را در برخی […]

گندم خبر: چندی پیش در شهرستان مرزی هیرمند تصادف مرگبار در محور دوست محمد به زابل جوان هجده ساله ای را به کام مرگ کشاد.
 
آمار تصادفات این روزها به دلیل بی احتیاطی برخی از رانندگان جوان در کشور رو به افزایش است که در این بین مرگ و میر افراد پیاده را در برخی از این تصادفات در پی دارد.

به گزارش گندم خبر به نقل از ندای هیرمند؛ امروزه با توجه به گسترش وسایل ارتباطی برخی از افراد با اعتیاد کاذبی که به این نوع ارتباطات پیدا کرده اند در حین رانندگی نیز نمی توانند از خیر پیام های تلفن همراه خود بگذرند.

چندی پیش در شهرستان مرزی هیرمند تصادف مرگبار در روستای چکل شهرستان هیرمند جوان هجده ساله ای را به کام مرگ کشاد.

نور علی سرگلزایی پدر متوفی گفت :راننده خوردو پراید که در حین رانندگی در تلگرام سیر و سفر می کرد با بی احتیاطی و بی توجهی در رانندگی به عابر پیاده  برخورد می کند که او را بلافاصله راهی کما می کند.

وی افزود : ضربه مغزی حاصل تصادف شدید خودرو با صادق بوده است که پس از دو ماه بستری در بیمارستان در قسمت آی سی یو فرزندم جان خود را از دست داد.

سرگلزایی بیان داشت : سرعت زیاد ، سرگرم شدن با تلفن همراه و بی احتیاطی در امر رانندگی از جمله عواملی است که امروز باعث شد پسرم دیگر در کنار ما نباشد و غم بزرگی را به دوش ما بگذارد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35070
  • دیدگاه‌ها برای تلگرام گردی در حین رانندگی جان جوان هجده ساله را گرفت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.