چرا در مراسمی که اهمیت تثبیت اصل نظام و میثاق با ولایت فقیه است جای مسئولین ارشد دولتی خالی باشد!!!؟؟؟

  • کد خبر : 39489
  • ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
چرا در مراسمی که اهمیت تثبیت اصل نظام و میثاق با ولایت فقیه است جای مسئولین ارشد دولتی خالی باشد!!!؟؟؟

گـــنـدم خـــبـر : خطبه های نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان برگزار شد.       امام جمعه شهرعلی اکبر گفت: ابتدا تقدیر و تشکرازحضورگسترده مردم در تجمع ۹ دی این حضور شما نظام و انقلاب را بیمه می کند و چشم دشمنان این نظام را کور می کند واین […]

گـــنـدم خـــبـر : خطبه های نماز جمعه شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام والمسلمین اشرفیان برگزار شد.

 

 

 

امام جمعه شهرعلی اکبر گفت: ابتدا تقدیر و تشکرازحضورگسترده مردم در تجمع ۹ دی این حضور شما نظام و انقلاب را بیمه می کند و چشم دشمنان این نظام را کور می کند واین انقلاب شما مردم است و شما مردم مهمترین نقش را در این انقلاب ایفاء کردید و مهمترین نقش را هم امروز در دفاع از آرمانهای این نظام و تثبیت انقلاب داشتید.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان گفت: جنایتی که فتنه گران انجام دادند بی سابقه است بعضی از عناصر فتنه گر سال۸۸ خودشان از مسولان آمریکایی خواستند که ایران اسلامی را تحریم شدید کنند تا به تصور خودشان ملت سلحشور و مقاوم ایران را به خاطر حمایت از انقلاب و اسلام تنبیه کرده باشند.

 

 

 

وی گفت: در روزهای اخیر هم نامه جمعی۳۰ نفره از همین خائنان ملت ایران منتشر شد که در نامه ای خطاب به رئیس جمهور جدید آمریکا از او خواسته بودند که با خیانت بیشتر در برجام و ایجاد تحریم های بیشتر علیه ایران از این فتنه گران حمایت کند.

 

 

 

وی افزود: این فتنه گران سربازان جلاد آمریکایی را که مردم عراق و سوریه و دیگر کشورهای منطقه را قتل عام می کنند سربازان شجاع آمریکا نامیدند به قدری متن این نامه رسواگر است که بعضی از همدستان داخلی فتنه گران بعد از انتشار آن به شدت احساس رسوایی می کنند و علیه آن صحبت می کنند این اقدامات احمقانه جز اینکه چهره واقعی آنها را بیشتر از پیش رسوا می کند و مردم عزیز ما را دشمن شناس تر و مقاوم تر می کند خللی به سد آهنین این ملت وارد نمی کند.

 

 

 

وی افزود: تحریم / تهدید به مرگ هر کدام از این ها برای ما مایه عزت است و باعث شکوفایی استعداد جوانان ما می شود.

 

 

 

خطیب جمعه شهر علی اکبر گفت: مراسم۹ دی بسیار با شکوه برگزار شد اما جای بعضی از مسئولین ما خالی بود این گلایه وجود دارد چرا در مراسمی که اهمیت آن به تثبیت اصل نظام و میثاق با ولایت فقیه است چرا جای مسئولین ارشد دولتی خالی باشد و جلسه دولتمردان ما دقیقا در زمانی برگزار شود که این برنامه و اجتماع عظیم مردمی برای حمایت و دفاع از ارزشهای اسلام و آرمانهای مقدس نظام برگزار می شود.

 

 

 

وی ادامه داد: آیا امکان تغییر زمان آن جلسه نبود گاهی اوقات اگر اولویت ها را جابجا کنیم آسیبهای جبران ناپذیری می بینیم و نمی توانیم از مواضع اتهام دور شویم.

 

 

 

اشرفیان گفت: ۱۳ دی ماه سالروز ابلاغ پیام تاریخی امام خمینی (ره) به گورباچف رهبر شوروی سابق: امام عظیم الشان این مرد الهی از سلاله پاک نبوی در سال۶۷ نامه ای نوشت به گورباچف و از مرگ تفکر کمونیسم و ضرورت پرهیز روسیه از اتکاء به غرب هشدار داد واین درحالی بود که هنوز اتحاد جماهیر شوروی به عنوان یک مجموعه قدرتمند برقرار بود و حاکمیت کمونیسم بر قانون اساسی شوروی برقرار بود اما امام در نامه عبرت آموز خود به گورباچف از صدای شکسته شدن استخوانهای مارکسیسم سخن به میان آورد او را از اعتماد وتکیه به غرب بر حذر داشت اما گورباچف آن را جدی نگرفت تا اینکه در دهه ۱۹۹۰ قدرتش به نقطه پایان رسید و همه دولتهای کمونیستی از میان رفتند.

 

 

 

وی در ادامه گفت: این وعده خداست که روزی اسلام همه دنیا را فتح خواهد کرد و جهانی خواهد شد (لیظهره علی الدین کله) چون کاملترین و جامعترین دینی است که می تواند همه نیازهای بشری را پاسخ دهد و هر جا که اسلام ناب و کامل و درست معرفی شد همه شیفته آن شده اند و به آن ایمان آوردند.حتی دشمنان از ما بهتر به حقانیت اسلام پی برده اند به همین دلیل سعی می کنند اسلام تقلبی و آمریکایی و ابوسفیانی را به جای اسلام ناب محمدی (ص) معرفی کنند.

 

 

وی به آخرین روزهای پایان دوران ریاست جمهوری آقای اوباما اشاره کرد و گفت: اقدامی عجیب و غیر منتظره انجام داد و پیش نویس قطعنامه سازمان ملل در محکوم کردن شهرک سازی رژیم صهیونیستی را وتو نکرد.و عملا برای اولین بار یک قطعنامه در سازمان ملل در محکوم کردن اشغال اراضی فلسطینیان و شهرک سازی رژیم صهیونیست صادر شد که آمریکا با رای ممتنع مانع تصویب آن شد اما در پاسخ به عدم حمایت این دفعه آمریکا از اسرائیل ابتدائی ترین پاسخ اختلافات اساسی بین اوباما و نتانیاهو وجود دارد هرچند آمریکا یکی از حامیان اصلی این رژیم است اما اختلافات در مورد فلسطین و توافق برجام و موضوعات دیگر وجود دارد که در این سالها سعی کردند آن را پنهان کنند.

 

 

 

وی در ادامه گفت: اگر چه این قطعنامه در میدان عمل تاثیر چندانی ندارد اما سندی محکم برای محکومیت رژیم ظالم صهیونیستی است.سازمان ملل که خودتحت اداره کشورهای غربی است امروز تحت فشار افکار عمومی دنیا مجبور است چشم به روی حقایق باز کند و رژیم منحوس اسرائیل را محکوم کند.

 

 

 

وی افزود: اگر کشورهای اسلامی متحد شوند و جنایات اسرائیل را محکوم کنند به تعبیر مقام معظم رهبری به شرط مبارزه متحد دنیای اسلام این رژیم ۲۵سال آینده را نخواهد دید.

 

 

 

امام جمعه شهر علی اکبر گفت: یکی از مهمترین مشکلات شهر علی اکبر موضوع برق و روشنایی معابر است که برای مردم مشکلات امنیتی و اجتماعی ایجاد کرده است و با اینکه مکاتبات زیادی هم از طرف شهرداری و شورای شهر صورت گرفته اما نتیجه مناسبی دیده نشده البته خط انتقال برق شرایط بهتری پیدا کرده اما پوسیدگی تیرهای برق که در ایام طوفانهای شدید سقوط میکند و مشکلات جانی برای مردم ایجاد میکند و عدم روشنایی کافی مردم را بسیار نگران و مضطرب کرده اینگونه خدمات از اولیات زیرساختهای شهری است.

 

 

 

وی گفت: اداره برق اگر توانایی حل مشکل را ندارد تکلیف مردم را روشن کند تا از مجاری دیگر مردم پیگیر حقوقشان باشند.

 

 

 

وی افزود: اگر شب کسی به شهر علی اکبر سری بزند فضای تاریک و خوفناک قبرستان بر این شهر حاکم است تا فضای شهری.

 

 

وی افزود: امیدوارم اداره برق در قبال حقوق مردم کوتاهی نکند و در کشاکش واگذاری مسئولیت این امر به اداره برق یا شهرداریها تدبیری برای اوضاع نابسامان مردم بیندیشند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39489

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. چرا اب به اسیاب،دشمن میریزیم.وقتی درمشهدجلسه ایی برای انتخابات حضورداشتند.پس بدون اطلاع اذهان