نه دی انقلاب سوم ایران است که ریشه های درخت انقلاب را تثبیت و اهمیت آن کمتر از انقلاب ۵۷ نیست

  • کد خبر : 39453
  • ۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰
نه دی انقلاب سوم ایران است که ریشه های درخت انقلاب را تثبیت و اهمیت آن کمتر از انقلاب ۵۷ نیست

فتنه سبز سال ۱۳۸۸ را می‌توان مهمترین توطئه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی بعد از توطئه جنگ تحمیلی دانست که توسط دستگاههای امنیتی غرب طراحی شد.       امام جمعه شهرعلی اکبر درباره حماسه نه دی به خبرنگار گـــنـدم خـــبـر گفت: در واقع آنچه در جریان فتنه ۸۸ دنبال می‌شد در واقع نوعی انقلاب رنگی […]

فتنه سبز سال ۱۳۸۸ را می‌توان مهمترین توطئه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی بعد از توطئه جنگ تحمیلی دانست که توسط دستگاههای امنیتی غرب طراحی شد.

 

 

 

امام جمعه شهرعلی اکبر درباره حماسه نه دی به خبرنگار گـــنـدم خـــبـر گفت: در واقع آنچه در جریان فتنه ۸۸ دنبال می‌شد در واقع نوعی انقلاب رنگی و یا مخملی بود که از شیوه‌های براندازی نرم و سرنگون کردن نظام با روش مخالفت با نظام به‌ بهانه های واهی که غالبا هم تقلب در انتخابات است به شمار می‌رود.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان گفت: کودتای مخملی از جمله سناریوهای طرح‌ریزی‌ شده غرب برای براندازی نظامهای مردم ‌سالاری است که در آن وادادگی و استعمار پذیری وجود ندارد و روحیه مقاومت شعار اصلی ملت است.

 

 

 

وی گفت: فتنه سبز سال ۱۳۸۸ را می‌توان مهمترین توطئه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی بعد از توطئه جنگ تحمیلی دانست که توسط دستگاههای امنیتی غرب طراحی شد.

 

 

 

 

وی افزود؛ حمایت بی‌نظیر قدرتها و رسانه های بیگانه و سرمایه‌گذاری سیاسی، امنیتی و مالی نشان می‌دهد که بیگانگان و دشمنان ملت ایران تا چه اندازه به موفقیت جنبش نفاق سبز و انتقام از ملت ولایتمدار دل خوش بوده و امید بسته بودند.

 

 

 

وی گفت: هواداران کاندید ای شکست‌خورده که حمایت حتى رسانه‌هاى بیگانه و بهائیت و اپوزسیون داخل و خارج کشور را نیز به ‌دنبال خود داشت، از اولین روزهاى پس از انتخابات، هر گونه روش قانونى را زیر پا گذاشتند و بدون توجه به هشدارها و نصایح قاطع نهادهای نظارتی و حتى رهبرى حکیم و دلسوز انقلاب، هنجارشکنى را به اوج رساندند.

 

 

 

اشرفیان گفت: بسیاری از طرفداران کاندیدای شکست خورده وقتی دیدند روی مقدسات و ارمانهای نظام دینی و حتی پرچم امام حسین (ع)پا گذاشته شد با آگاهى از اینکه بحث انتخابات و ادعاى تقلب بهانه‌اى بیش نیست بلکه زدن اصل نظام و انقلاب هدف شوم فتنه است، بلافاصله صحنه فتنه را ترک گفتند و این شد که با اتحاد و بصیرت در ۹دی حماسه ای خلق کردندکه در تاریخ این ملت برای همیشه ماندگار شد و می توان به جرئت گفت ۹دی انقلاب سوم ایران است که ریشه های درخت انقلاب راتثبیت کردو اهمیت آن کمترازانقلاب ۵۷نیست وبرای همیشه جواب دندان شکنی به منافقین فتنه گر دادند.

 

 

 

وی گفت: آنچه که اهمیت این روز بزرگ را بیشتر می کند این است که ملت فهیم و بصیرایران در یک حرکت خود جوش مردمی خودشان به صحنه آمدند و پایه های نظام را قوی تر و امید دشمنان را ناامید کردند مردم عاشورایی ایران در حماسه ۹دی سال ۸۸ به دنبال پرچم ولایت فقیه حرکت کردند و نشان دادند به نظام اعتماد دارند و تا پای جان برای محقق شدن اهداف اسلامی می ایستند.

 

 

 

حجت الاسلام و المسملین اشرفیان گفت: از عموم مردم فهیم و بصیر ایران عزیز بویژه ملت ولایتمدار و صبور سیستان دعوت می کنم در روز ۹دی زیباترین حضور را به نمایش بگذارند و بار دیگر با حضور معنادار و خود جوش معتقدانه با آرمانهای امام و شهدا و رهبرفرزانه انقلاب تجدید بیعت کنند و با وحدت و همبستگی کشور خود را بیمه کنند و اهداف شوم دشمنان را خنثی کنند.

 

 

وی گفت: شرکت درتظاهرات ۹دی شکرنعمت امنیت اقتدار و عزت ایران در سایه حاکمیت ولایت فقیه وبیعت باخون شهداست است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39453
  • دیدگاه‌ها برای نه دی انقلاب سوم ایران است که ریشه های درخت انقلاب را تثبیت و اهمیت آن کمتر از انقلاب ۵۷ نیست بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.