برخی با نفوذ در دانشگاه ها می خواهند حماسه عظیم نهم دی را به فراموشی بسپاریم

  • کد خبر : 39405
  • ۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
برخی با نفوذ در دانشگاه ها می خواهند حماسه عظیم نهم دی را به فراموشی بسپاریم

گـــنـدم خـــبـر : نهم دی ماه نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است که مردمش نشان دادند در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کردند نه راه را گم می کنند و نه ولی فقیه خود را تنها می گذارند.     محمد جواد عمرانی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل: این حماسه ثابت […]

گـــنـدم خـــبـر : نهم دی ماه نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است که مردمش نشان دادند در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کردند نه راه را گم می کنند و نه ولی فقیه خود را تنها می گذارند.

 

 

محمد جواد عمرانی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل: این حماسه ثابت کرد همواره باید پشتیبان ولایت فقیه بود تا از گزند فتنه های زمان در امان بود.دشمنان انقلاب اسلامی همواره در طول تاریخ انقلاب از هر فرصتی برای ضربه زدن به ارزش هایمان استفاده می کند.

 

 

مردم ایران نشان دادند ولایت را که برگرفته از آموزه های دینی مکتب شیعی است در برابرهتک حرمت دشمن به اعتقادات دینی تنها نمی گذارند و همواره گوش به فرمان ولی خود هستند.

 

 

 

نبایستی گذاشت که فتنه گران در مسئولیت های کشور نقش آفرینی کنند چرا که آنان با اصل نظام جمهوری اسلامی مخالفند و اگر به بدنه نظام نفوذ کنند بازهم ضربه خواهند زد.

 

 

اینکه این روزها و در نزدیکی ۹ دی عده ی از پرچم داران حادثه کوی دانشگاه در نامه ای به ترامپ خواستار تحریم های بیشتر علیه ایران شده اند تمام و کمال به مانند کار عده ای آقازاده در آن روزها است که از هیچ ظلمی در حق ملت ایران دریغ نکرده اند.

 

 

امروز اگرچه از فتنه سال ۸۸ فاصله گرفتیم اما بایستی فتنه ۸۸ و ابعاد آن برای نسل جوان بازخوانی شود چرا که دشمنان خارجی و مزدوران داخلی می خواهند خیانت های فتنه گران به فراموشی سپرده شود.

 

 

برخی با نفوذ در دانشگاه ها می خواهند این حماسه عظیم نهم دی را به فراموشی بسپاریم.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39405
  • دیدگاه‌ها برای برخی با نفوذ در دانشگاه ها می خواهند حماسه عظیم نهم دی را به فراموشی بسپاریم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.