چند روز گذشته خبری مبنی بر کشف ۱۲۵ کیلوگرم گوشت غیرقابل مصرف و فاسد از یک رستوران در شهرستان زابل منتشر شد و اعلام گردید رستوران متخلف توسط ماموران و بازرسین مرکز بهداشت زابل پلمپ شده است.       به گزارش گـــنـدم خـــبـر : هنوز چند روز از انتشار این خبر توسط رسانه های محلی […]

چند روز گذشته خبری مبنی بر کشف ۱۲۵ کیلوگرم گوشت غیرقابل مصرف و فاسد از یک رستوران در شهرستان زابل منتشر شد و اعلام گردید رستوران متخلف توسط ماموران و بازرسین مرکز بهداشت زابل پلمپ شده است.

 

 

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : هنوز چند روز از انتشار این خبر توسط رسانه های محلی و کشوری نگذشته است که شواهد و تصویر فوق نشان می دهد که رستوران مورد نظر شب گذشته باز و فعالیت خود را مجددا آغاز کرده است.

img1482612242491

اعلام خبر تعطیلی تنها چند روز بیشتر دوام نداشت و شاهد آن بودیم رستورانی که طرف قرارداد برخی ادارات شهرستان زابل بوده برخلاف تصور و انتظار دربش به روی همشهریان و ادارات باز شده است!!!

 

 

 

مردم چشم انتظار برخورد قاطع تر از سوی ارگان نظارتی مربوطه بودند و چه معلوم که چند برابر گوشت فاسد کشف شده به مشتریان فروخته شده باشد؟

 

 

سوال این است؛

 

_ آیا چند روز بسته بودن برای رستوران متخلف کافی بود؟؟

 

_آیا چند روز بسته بودن را می توان به برخورد با متخلف از سوی مرکز بهداشت تلقی کرد؟؟

 

 

بی شک توجه ما را آن پارچه تبلیغاتی توسط یکی از ادارات که برروی درب رستوران نصب شده به خود جلب نموده است که اگر قرار بود این مکان متخلف در مدت کوتاهی باز شود چرا آن را پلمپ و خبر آن با افتخار به تمامی رسانه ها اعلام شده است؟

 

 

 

برخورد قاطع مسئولین امر می توانست راه را برای تمامی متخلفان مسدود و ترس را بر اندام تمامی متخلفین بیاندازد ولی متاسفانه شاید روابط و ضوابط قدرت بیشتری در بازوهای خود نهفته دارد که اینچنین هر مکانی با هر مقدار تخلف را بدین راحتی می تواند باز کند.

 

 

 

امیدواریم مرکز بهداشت زابل پاسخگو باشد و از برخوردی که با این رستوران دار متخلف شده است بیشتر برای مردم سخن به میان بیاورد.

 

img_20161225_001646

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه