مقابله با اعتیاد با سرکشی های مداوم فرماندار

  • کد خبر : 39286
  • ۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
مقابله با اعتیاد با سرکشی های مداوم فرماندار

گـــنـدم خـــبـر : یکی از معضلات اساسی اجتماعی در سطح شهرستان زابل اعتیاد می باشد و مبارزه با این معضل از همان روزهای آغاز به کار ناظری بعنوان فرماندار در سطح این شهرستان آغاز و تا به امروز ادامه داشته است.       از بسته شدن مرز، خشکسالی و بیکاری می توان بعنوان موارد […]

گـــنـدم خـــبـر : یکی از معضلات اساسی اجتماعی در سطح شهرستان زابل اعتیاد می باشد و مبارزه با این معضل از همان روزهای آغاز به کار ناظری بعنوان فرماندار در سطح این شهرستان آغاز و تا به امروز ادامه داشته است.

 

 

 

از بسته شدن مرز، خشکسالی و بیکاری می توان بعنوان موارد مهم افزایش اعتیاد در سیستان نام برد و این را می توان زمانی فهمید که پای صحبت این بیماران نشست.

 

 

 

اقدامات انجام شده از سوی فرماندار و مجموعه فرمانداری برای مبارزه با معضل اعتیاد بعنوان یک هدف بزرگ در حال انجام شدن است و شاهد آنیم که گاها فرماندار در صفحه شخصی خود مطلبی در این خصوص منتشر می کند.

 

 

در تازه ترین مطلب منتشر شده ناظری فرماندار زابل در خصوص کارتون خواب های بهبود یافته سخن می گوید.

 

 

وی در صفحه شخصی خود نوشت: دقایقی چند در بین تعدادی از کارتن خواب های بهبود یافته در خانه بهبودی.

 

وی در خصوص خانه بهبودی نوشته است: خانه بهبودی مکانی است برای افراد بهبود یافته ای که بعد از پاک شدن از سموم افیونی بدلیل اینکه خانواده ای ندارند و یا اینکه خانواده های آنان پذیرایشان نیست در این مکان مقیم می گردند.

 

این افراد تا زمانیکه دارای خانواده و مأمنی مطمئن نشده اند در این مکان باقی خواهند ماند تا مجددا به محل های قدیمی و پاتوق ها برنگردند. 

 

خدا را شکر که این اقدامات بعد از سال ها مغفول واقع شدن جهتی مناسب را بخود گرفته است.

 

این خانه ها با مساعدت خیرین در حال افزایش است.

 

img_20161225_104947

 

ریشه کن کردن اعتیاد بعنوان یک بیماری کاری بس سخت است و در صورتی که دولت عزم خود را برای ایجاد اشتغال در منطقه بکار نگیرد موفقیت کمتری را در بر خواهد داشت.

 

 

 

رسانه گندم خبر ضمن تشکر از فرماندار محترم تقاضا دارد برای حل این موضوع بعنوان یکی از اساسی ترین ریشه های آسیب دیده منطقه که همان بیکاری و نبود شغل است را مورد ترمیم قرار داده تا موفقیت در این خصوص دو چندان گردد. ان شاءالله

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39286

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. ما انسانها عامل رشد اجتماعمان هستیم مهم است مسئولیت خود را بدانم و بدان عمل کنم