بازدید امام جمعه بنجار و مسئولان از مدارس سطح شهر بنجار برای جویا شدن از کیفیت و کمیت آموزش در این منطقه

  • کد خبر : 39185
  • ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲
بازدید امام جمعه بنجار و مسئولان از مدارس سطح شهر بنجار برای جویا شدن از کیفیت و کمیت آموزش در این منطقه

گـــنـدم خـــبـر : امام جمعه معزز شهر بنجار، بخشدار مرکزی شهرستان زابل و مسئولان آموزش و پرورش از مدارس سطح شهر بنجار و روستاهای اطراف بازدید کردند.       این بازدید برای جویا شدن از کیفیت و کمیت آموزش و مسائل تعلیم و تربیت در مدارس و شنیدن حرفها و درد دل های دانش […]

گـــنـدم خـــبـر : امام جمعه معزز شهر بنجار، بخشدار مرکزی شهرستان زابل و مسئولان آموزش و پرورش از مدارس سطح شهر بنجار و روستاهای اطراف بازدید کردند.

 

 

 

این بازدید برای جویا شدن از کیفیت و کمیت آموزش و مسائل تعلیم و تربیت در مدارس و شنیدن حرفها و درد دل های دانش آموزان و معلمان صورت گرفت.

 

 

 

در این بازدید بر شناسایی دانش آموزان نخبه و آماده کردن محیط مناسب تر برای دانش آموزان جهت بالا بردن سطح آموزش در مدارس تاکید شد.

 

img_20161221_142128

 

img_20161221_142055

 

img_20161221_142011

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39185

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. حتما وزیر جدید قراره رییس بنجار رو برداره. بنده خدا به تکاپو افتاده و این بار امام جمعه و بخشدار رو برده بازدید مدارس منطقه بنجار تا اونا شهادت بدن. مدارس بنجار کلا سرزمین گل و بلبله. اما آمار همکاران ناراضی از عملکرد رییس اداره ی بنجار و دیگر کادر اداری آن و متقاضیان انتقال از بنجار به دیگر مناطق سیستان به اندازه ده منطقه ی آموزشی بلوچستان بود. پس تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.

  2. با سلام و خدا قوت. برادر عزیز اصلا رییس اداره در جریان بازدید نبوده و این برنامه از مدتها قبل برنامه ریزی شده بهتره منصفانه قضاوت کنیم و با اطلاع و تحقیق حرف بزنیم این میز و صندلی بر هیچ کس وفا نکرده و نخواهد کرد و العاقبه للمتقین.

  3. چشم ما روشن از مدتهاست برنامه ریزی شده از مدارس بازدید بشه و رییس اداره خبر نداشتن؟؟؟!!! پس ایشون از چی خبر دارند؟!.شاید هم شما از پشت پرده ها خبر ندارین و فقط اظهار نظر کرده اید. والعاقبه للمتقین.

  4. برادر بازدید سرزده بوده. چرا ما سیستانیها فقط منفی نگر هستیم .قسمت پر لیوان رو هم ببینیم. متاسفانه کینه ها و بغض ها بر دلسوزی و قصد قربت ها پیشی گرفته