نماینده اسبق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم از منظر تدبیر به مراتب از مدیران فعلی جلوتر هستند که نشان دهنده بلوغ فکری و اجتماعی مردم می باشد         به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از  اوشیدا؛ عباسعلی نورا براز داشت: با کمال تاسف در طی سال های اخیر در دستگاه […]

نماینده اسبق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم از منظر تدبیر به مراتب از مدیران فعلی جلوتر هستند که نشان دهنده بلوغ فکری و اجتماعی مردم می باشد

 

 

 

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از  اوشیدا؛ عباسعلی نورا براز داشت: با کمال تاسف در طی سال های اخیر در دستگاه های دولتی مواردی از نشانه های زوال ظاهر شده است به طوری که وجود رانت خواری مدیریتی و اقتصادی آن را به وضوح به اثبات می رساند.
 
 
 

وی افزود: در طی سال های اخیر، به کار گماردن افراد مشکل دار و بعضا فرومایه در بعضی از مشاغل دیده می شود و نسبت به کارشناسان نخبه بی توجه هایی مشاهده می شود.

 
 
 

نورا ادامه داد: نابرابری و گسترش فساد و مفسده های اقتصادی و اجتماعی و همچنین خود کامگی و تبعیض در مواهب و انتصابات از دیگر مواردی است که متاسفانه در بعضی از قسمت های اداری مشاهده می شود.

 
 
 

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سوء تدبیر در دستگاه دیپلماسی و تفکر پوپولیستی و شعار تو خالی، رها کردن مبانی و چسبیدن به فرعیات از دیگر مواردی است که در بعضی از دستگاه های دولتی دیده می شود که در این راستا بنظر میرسد مردم از منظر تدبیر به مراتب از مدیران جلوترند.

 
 
 

وی در پایان گفت: اگر مسولان دوستدار انقلاب اسلامی هستند هر چه زودتر باید نسبت به رفع این موارد اقدام کنند و در راستای رشد و توسعه ی ایران اسلامی بیش از پیش گام بردارند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه