توسعه سواحل مکران براساس سیاست های ابلاغی رهبری معظم در اولویت است

  • کد خبر : 39100
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
توسعه سواحل مکران براساس سیاست های ابلاغی رهبری معظم در اولویت است

سخنگوی دولت با بیان اینکه براساس سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری توسعه سواحل مکران از اولویت ها است، گفت: رسیدگی به سواحل دیگر کشور نیز انجام خواهد شد.       به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر نوبخت در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، ۲۹ آذرماه) مجلس شورای […]

سخنگوی دولت با بیان اینکه براساس سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری توسعه سواحل مکران از اولویت ها است، گفت: رسیدگی به سواحل دیگر کشور نیز انجام خواهد شد.

 
 
 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر نوبخت در نشست علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه، ۲۹ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی ماده ۲ لایحه برنامه ششم توسعه کشور گفت: اینکه چرا توسعه سواحل مکران در اولویت است به این دلیل است که این موضوع براساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری بوده است.

 

 

 

سخنگوی دولت ادامه داد:تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی این موضوع را مطالبه می کنند که برنامه ها و لوایح براساس سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تنظیم شود و دولت نیز این کار را انجام می دهد و براساس این سیاست ها توسعه سواحل مکران در اولویت است.

 

 

نوبخت افزود:البته رسیدگی به موضوع توسعه سواحل دیگر کشور نیز در دستورکار است.

 

 

سخنگوی دولت افزود: اما براساس سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری که فصل الخطاب است؛توسعه سواحل مکران از اولویت ها است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39100
  • دیدگاه‌ها برای توسعه سواحل مکران براساس سیاست های ابلاغی رهبری معظم در اولویت است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.