بیمارستان سوانح سوختگی و دندان پزشکی را اگر امکانات و نیرو ندارید چرا افتتاح می کنید؟ چرا حق مردم راضایع می کنید/مردم و نمایندگان مطالبه گری کنند

  • کد خبر : 38977
  • ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
بیمارستان سوانح سوختگی و دندان پزشکی را اگر امکانات و نیرو ندارید چرا افتتاح می کنید؟ چرا حق مردم راضایع می کنید/مردم و نمایندگان مطالبه گری کنند

گـــنـدم خـــبـر : خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زهک به امامت خطیب توانا حجت الاسلام والمسلمین خدری امام جمعه معزز و محترم این شهرستان ایراد شد.     حجت الاسلام والمسلمین خدری درخطبه اول باتبریک فرارسیدن ولادت پیامبرگرامی اسلام و امام صادق(ع) در مورد اخلاق و سیره پیامبر سخنانی باتوجه به ایات و […]

گـــنـدم خـــبـر : خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زهک به امامت خطیب توانا حجت الاسلام والمسلمین خدری امام جمعه معزز و محترم این شهرستان ایراد شد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین خدری درخطبه اول باتبریک فرارسیدن ولادت پیامبرگرامی اسلام و امام صادق(ع) در مورد اخلاق و سیره پیامبر سخنانی باتوجه به ایات و روایات بیان نمودند .

 

 

امام جمعه شهرستان زهک در خطبه دوم با اشاره به هفته وحدت ، گفت: اختلافات را قران شناخته و ریشه ان هارا خشکانده این اختلافاتی که الان وجود دارد اختلافات تلقینی و تحمیلی است و تنها راه اصلاح و از بین بردن اختلافات وحدت علماء شیعه وسنی است و چه عالم سنی و چه شیعه اگر تن به وحدت ندهد دنبال مسائل شخصی و هواهای نفسانی است.

 

 

خدری امام جمعه زهک به آزادی حلب اشاره کرد و گفت: کمر استکبار و سهیونیست با ازادی حلب شکست و چشم فتنه کور شد و عربستان و آل سعود که با آمریکا همکاری میکردند شکست خوردند که این پیروزی را مدیون وحدت شیعیان و سنی ها در میدان نبرد هستن و یاد کردند از شهید رسانه شهید بزرگوار محسن خزائی.

 

 

وی گفت: ناامیدی امیدواران در نقض برجام، انتظار از رئیس جمهور این است که پاسخی دندان شکن در مقابل نقض برجام بدهد نه با حرف بلکه با عمل و دنبال توجیه نباشند.

 

 

 

وی به وحدت حوزه و دانشگاه که هرجا کنار هم بودند موفق شدند اشاره کرد و گفت: حوزه دین مردم و دانشگاه دنیای مردم را می سازد پس وحدت باید ایجاد شود که متاسفانه تاحالا تلاش بر ایجاد این ارتباط نشده و نمونه بارز وحدت را می توان در عملی کردن اقتصاد مقاوتی دید و اسیب شناسی کرد.

 

 

 

خطیب نماز جمعه زهک به دیداری که رهبری با اعضای اعتلاف عراق داشتند اشاره و فرموند: به دشمن اعتماد نکنید ، یکی از دشمنان انگلیس است خاطرات خوبی نداریم به عنوان روباه پیر شناخته شده فتنه ۸۸ ، فتنه ۲۸ مرداد این ها رو اگر یاد آور بشوند اقایان نباید برای ارتباط با انگلیس له له بزنند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین خدری تذکری به خود مردم دادند و گفتند: مردم باید از حقوق خودشان دفاع کنند و از مسئولین بخواهند اگر مردم بیخیال باشند مسئولین هر کاری دلشان می خواهد می کنند.

 

 

 

وی تاکید کرد: مردم مطالبه گری کنند، نمایندگان مطالبه گری کنند، فرهیختگان از چه چیزی میترسند که مطالبه گری نمی کنند مسئولان محلی چرا کوتاهی می کنند در جذب نیروهای بیمارستان زهک چه دست هایی پشت پرده هست؟

 

 

وی تاکید کرد: بیمارستان سوانح سوختگی و دندان پزشکی را اگر امکانات و نیرو ندارید چرا افتتاح می کنید؟ چرا حق مردم راضایع می کنید اگر چیزی نیست چرا افتتاح می کنید؟ اگر هست چرا کوتاهی می کنید اگر مردم از حق خودشان دفاع نکنند مسئولین هرکاری دلشان بخواهد می کنند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38977

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. چرا با علوم پزشکی مصاحبه نمی کنید و این سئوالات را مطرح نمی کنید ؟ ما بدنبال حق طلبی هستیم که واقعیت ماجرا چیست ؟