کارخانه لاستیک سازی در پیچ و خم ناتوانی نمایندگان در پیگیری!!!

  • کد خبر : 38870
  • ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
کارخانه لاستیک سازی در پیچ و خم ناتوانی نمایندگان در پیگیری!!!

گـــنـدم خـــبـر : کلنگ کارخانه لاستیک سازی سیستان در هیاهو تبلیغاتی دولتیان با حضو وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار سیستان و بلوچستان و دیگرمسئولان ارشد استانی در اسفند ماه سال ۹۴ با پیگیری و تلاش نمایندگان وقت بر زمین خورد.     به زمین خوردن کلنگ احداث کارخانه لاستیک سازی باعث ایجاد بارقه های […]

گـــنـدم خـــبـر : کلنگ کارخانه لاستیک سازی سیستان در هیاهو تبلیغاتی دولتیان با حضو وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار سیستان و بلوچستان و دیگرمسئولان ارشد استانی در اسفند ماه سال ۹۴ با پیگیری و تلاش نمایندگان وقت بر زمین خورد.

 

 

به زمین خوردن کلنگ احداث کارخانه لاستیک سازی باعث ایجاد بارقه های امید در بین مردم سیستان گردید، امیدی که بعد از قریب به یکسال جایگاه خویش را به یاس و ناامیدی می دهد.

 

 

 

واکاویی این موضوع چراغ سوال هایی را ذهن ما روشن می کند که آیا ناتوانی دولت در انجام به تعهدات و یا عدم پیگیری نمایندگان حال حاضر سیستان و یا خدایی ناکرده غرایض و سلایق روند احداث را طولانی نموده است.

 

 

برای یافتن پاسخ این سوالات به سراغ سید باقر حسینی نماینده ی که پیگیر این موضوع بود رفتیم.

 

 

وی در گفتگو با خبرنگار گـــنـدم خـــبـر بیان کرد: ما برای احداث این کارخانه در زمان نمایندگی خویش ردیف بودجه تعریف کرده ایم.

 

 

حسینی گفت: بنده هنوز هم پیگیر راه اندازی کارخانه می باشم.

 

 

نماینده ادوار سیستان با اشاره به بودجه اختصاص یافته خاطر نشان کرد؛ اگر بودجه اختصاص یافته به این طرح امسال مورد استفاده قرار نگیرد، ردیف بودجه آن حذف خواهد شد.

 

 

جا دارد نمایندگان استان و نماینده ارشد دولت تدبیر و امید در سیستان و بلوچستان اهتمام بیشتری نسبت به راه اندازی کارخانه داشته باشند.

 

 

بیاید فارغ از سلایق، غرایز و اختلافات سیاسی برای آبادانی و پیشرفت استان عزیزمان دست در دست هم دهیم…

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38870

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. اقای حسینی بنده تا به حال ندیدم که برای احداث کارخانه در بودجه سنواتی مملکت ردیف بودجه ایجاد شده باشد.لطفا مستندات ردیف را در همین سایت قرار بدهید چرا چونکه ما گشتیم در کتاب قانون بودجه ۹۴ و ۹۵ خبری از این ردیف نبود.

  2. قراربودکارخانه سرامیک سازی هم درهیرمندساخته شود

  3. با این حرکت کند و لاک پشتی نمایندگان و مسئولان سیستانی انشاءالله ۷۵ سال بعد سیستان تبدیل به قطب صنعتی شرق کشور خواهد شد !!! البته اگر تا آن زمان کسی در سیستان بماند!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. خوب احتمالا رفته کنار اون طرحای کلنگی کارخونه خودرو سازی دکتر آقایی که از مرحله کلنگ بالاتر نرفت.