درخواست بجای دانش آموزان هنرستانهای بهیاری زابل از وزیر بهداشت و درمان/جذب نیروی بومی بجای نیروهای غیربومی+متن نامه

 • کد خبر : 38851
 • ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
درخواست بجای دانش آموزان هنرستانهای بهیاری زابل از وزیر بهداشت و درمان/جذب نیروی بومی بجای نیروهای غیربومی+متن نامه

گـــنـدم خـــبـر : در ادامه ی فرمایشات امام جمعه ی زهک برای جذب نیروهای متخصص بومی برای بخشهای بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل و آگهی استخدام بهیار در سایت این دانشگاه و احتمال جذب نیروی غیر متخصص و غیر بومی در سیستان ورجاوند.     شصت نفر از دانش آموزان در آستانه ی […]

گـــنـدم خـــبـر : در ادامه ی فرمایشات امام جمعه ی زهک برای جذب نیروهای متخصص بومی برای بخشهای بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل و آگهی استخدام بهیار در سایت این دانشگاه و احتمال جذب نیروی غیر متخصص و غیر بومی در سیستان ورجاوند.

 

 

شصت نفر از دانش آموزان در آستانه ی فارغ التحصیلی هنرستانهای بهیاری ابن سینا و شفای شهرستان زابل به وزیر بهداشت نامه نوشتند.

 

 

گفتنی است این نامه توسط یکی از دانش آموزان بهیاری پسرانه، در مراسم افتتاح بیمارستان سوانح و سوختگی زابل، تحویل شخص وزیر بهداشت و درمان شده است.

 

متن نامه دانش آموزان بهیاری ابن سینا و شفا زابل؛

بسمه تعالی

 

جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

سلام علیکم

با احترام با استحضار می رساند اینجانبان دانش آموزان هنرستان های پسرانه ابن سینا و دخترانه شفای زابل که تعهد کتبی به دانشگاه علوم پزشکی زابل سپرده ایم و در خرداد ماه ۱۳۹۶ فارغ التحصیل خواهیم شد با توجه به اینکه کمتر از ۶ ماه دیگر با فارغ التحصیلی فاصله داریم و دانشگاه علوم پزشکی زابل جهت واحدها و بیمارستان های تابع و در شرف افتتاح خود از جمله مرکز سوانح و سوختگی، مرکز درمان بیماران تنفسی، بیمارستان الزهرا(س) و مراکز درمان بهداشتی و درمانی شهرستان ها و روستاهای سیستان بزرگ هم اینک نیاز به نیروی بهیار دارد لذا خواهشمند است که جهت جلوگیری از جذب نیروی غیر بومی و غیر مرتبط برای رفع نیاز مراکز یاد شده ، دستور فرمایید اقدامات لازم جهت جذب اینجانبان صورت گیرد.

 

 

ضمنا اینجانبان دانش آموزان پسر هنرستان ابن سینا زابل حاضریم تعهد بسپاریم دوران مقدس سربازی را به صورت پیام آور بهداشت و یا هر عنوان دیگری پس از استخدام در واحدهای یاد شده تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل انجام دهیم.

 

 

با تشکر دانش آموزان هنرستان های
بهیاری ابن سینا و شفای زابل

 

img_20161213_095836

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38851

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. چراوقتی خودمون نیروی بومی داشته باشیم نیروی دیگه ای جذب کنیم؟ وقتی که دانشگاه علوم پزشکی داره واسشون هزینه میکنه لااقل بااستخدام نیروی تربیتی خودشون هزینه هاشون به ثمر بشینه.مسىولین اگه یه کم فکر کنندمتوجه میشن……..

 2. زمانی که داخل شهر و استان خودمون نیروی متخصص داریم چرا باید نیروی غیر بومی جذب کنیم
  تازه نیروهای بومی توسط دانشگاه علوم پزشکی آموزش داداه میشوند وتمام مخارج آنها توسط خود دانشگاه
  پرداخت میشه پس باید نیروهایی که خودشون آموزش دادان رو جذب کنن
  خواهشا مسئولین به فکر جوونهای شهر و دیار خودشون باشند و از جذب نیروی غیربومی امتنا کنند.

 3. سلام من یکی از دانش آموزان بهیاری پسرانه هستم در مورد این نامه پیگیری های لازم را خواهشنمدم

 4. سلام و خسته نباشید خدمت مدیرست سایت گندم پرس…اول از هر چیز خیلی مچکرم ک ناممون تو سایتتون گزاشتین و تقاضای مارو ب گوش همه رسوندین…منم یکی از دانش امورا بهیاری ابن سینا هسم….تواین چند مدت شنیده بودیم ک نیروهای غیر بومی و غیر مرتبط ب جای بهیار گرفته شده…ما درخواست زیادی نداریم فقط داریم میگیم بجای این نیروهای غیر بومی و غیر مرتبط ی نگاهم علوم پزشکی بما دانش اموزایی بهیاری کنه ک خودش دارع تربیتمون میکنه چ واسمون هزینه میکنه….امیدوارم حرفم ب گوش مسئولین برسه…یا حق

 5. ابتدا از این درخواست بجاو شایسته ی دانش آموزان بهیاری زابل که از بهترین و نخبه ترین دانش آموزان سیستان ورجاوند هستند سپاسگزاری می نمایم. رجای واثق دارم که وزیر توانمند بهداشت و درمان پاسخ مثبتی به این عزیزان که قصد دارند در هوای آلوده ی زابل به همشهریانشان خدمت نمایند خواهند داد. از دکتر نصیری عزیز هم که با راه اندازی این هنرستانها ی بهیاری برگ زرینی بر افتخارات خود افزودند به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل انتظار همین است که با توجه به کمبود شدید نیروی بهیار در سیستان به جای جذب بهیار غیر بومی و یا کاردانهای غیر مرتبط که ماندگاری در سیستان و این پست ندارند زمینه ی جذب و ارتقا و ادامه ی تحصیل بهیاران زابل را فراهم آورند. البته اطمینان دارم دکتر نصیری با توجه به زحمت و هزینه ای که برای آموزش این بهیاران متحمل و متقبل شده اند از هر فرد دیگری در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند و حتما برای استخدام و ادامه تحصیل بهیاران سیستان چاره اندیشی خواهند کرد. ان شاء الله.

 6. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزانی ک این متن نامه رو در سایت گذاشته اند و ب دردودل دانش اموزان بهیاری احترام گذاشتن.بنده یکی از دانش اموزان بهیاری هستم.از مسئولین مربوطه خواهشمندم.ک وقتی دارند برای دانش اموزان بهیاری همه ی امکانات را فراهم میکنند بفکر جذب ان ها هم باشند.و از انجا ک گفته شد هیچکس قادر ب انجام وظیفه و خدمت در این استان نیست بعلت اب و هوای الوده و هوای بسیار گرم این منطقه.تمامی دانش اموزان حاضر هستند در این منطقه خدمت کنند.و چ بهتر ک نیرویی ک قرار هست جذب شوند از دانش اموزان بومی همین منطقه باشد.و از شهر های دیگر و یا افراد غیر مربوط جذب نشوند تا حق بهیاران سیستان پایمال نشود.با تشکر