گـــنـدم خـــبـر : در ادامه ی فرمایشات امام جمعه ی زهک برای جذب نیروهای متخصص بومی برای بخشهای بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل و آگهی استخدام بهیار در سایت این دانشگاه و احتمال جذب نیروی غیر متخصص و غیر بومی در سیستان ورجاوند.     شصت نفر از دانش آموزان در آستانه ی […]

گـــنـدم خـــبـر : در ادامه ی فرمایشات امام جمعه ی زهک برای جذب نیروهای متخصص بومی برای بخشهای بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل و آگهی استخدام بهیار در سایت این دانشگاه و احتمال جذب نیروی غیر متخصص و غیر بومی در سیستان ورجاوند.

 

 

شصت نفر از دانش آموزان در آستانه ی فارغ التحصیلی هنرستانهای بهیاری ابن سینا و شفای شهرستان زابل به وزیر بهداشت نامه نوشتند.

 

 

گفتنی است این نامه توسط یکی از دانش آموزان بهیاری پسرانه، در مراسم افتتاح بیمارستان سوانح و سوختگی زابل، تحویل شخص وزیر بهداشت و درمان شده است.

 

متن نامه دانش آموزان بهیاری ابن سینا و شفا زابل؛

بسمه تعالی

 

جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

سلام علیکم

با احترام با استحضار می رساند اینجانبان دانش آموزان هنرستان های پسرانه ابن سینا و دخترانه شفای زابل که تعهد کتبی به دانشگاه علوم پزشکی زابل سپرده ایم و در خرداد ماه ۱۳۹۶ فارغ التحصیل خواهیم شد با توجه به اینکه کمتر از ۶ ماه دیگر با فارغ التحصیلی فاصله داریم و دانشگاه علوم پزشکی زابل جهت واحدها و بیمارستان های تابع و در شرف افتتاح خود از جمله مرکز سوانح و سوختگی، مرکز درمان بیماران تنفسی، بیمارستان الزهرا(س) و مراکز درمان بهداشتی و درمانی شهرستان ها و روستاهای سیستان بزرگ هم اینک نیاز به نیروی بهیار دارد لذا خواهشمند است که جهت جلوگیری از جذب نیروی غیر بومی و غیر مرتبط برای رفع نیاز مراکز یاد شده ، دستور فرمایید اقدامات لازم جهت جذب اینجانبان صورت گیرد.

 

 

ضمنا اینجانبان دانش آموزان پسر هنرستان ابن سینا زابل حاضریم تعهد بسپاریم دوران مقدس سربازی را به صورت پیام آور بهداشت و یا هر عنوان دیگری پس از استخدام در واحدهای یاد شده تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل انجام دهیم.

 

 

با تشکر دانش آموزان هنرستان های
بهیاری ابن سینا و شفای زابل

 

img_20161213_095836

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه