زوج فرهنگی سیستانی بار دیگر خوش درخشیدند

  • کد خبر : 38744
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۹
زوج فرهنگی سیستانی بار دیگر خوش درخشیدند

زوج فرهنگی سیستان موفق شدند در کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی کوآلالامپور مالزی خوش بدرخشند.     گـــنـدم خـــبـر : ابراهیم سراوانی دبیر آموزش و پرورش شهرستان زابل و خانم پودینه آقایی دبیر آموزش و پرورش بنجار (زوج فرهنگی)که با ارسال مقاله در بخش علوم انسانی کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی دانشگاه کوالالامپور […]

زوج فرهنگی سیستان موفق شدند در کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی کوآلالامپور مالزی خوش بدرخشند.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : ابراهیم سراوانی دبیر آموزش و پرورش شهرستان زابل و خانم پودینه آقایی دبیر آموزش و پرورش بنجار (زوج فرهنگی)که با ارسال مقاله در بخش علوم انسانی کنفرانس بین المللی علوم و تکنولوژی دانشگاه کوالالامپور مالزی شرکت کرده بودند.

 

 

مقاله ی ارسالی این زوج فرهنگی سیستانی به این دانشگاه مورد پذیرش قرار گرفت و در کتابچه ی الکترونیکی آن دانشگاه چاپ گردید.

 

 

لازم بذکر است این کنفرانس از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۵ در شهر کوآلالامپور کشور مالزی برگزار گردید و نام این زوج فرهنگی سیستانی هم در زمره ی ارائه دهندگان مقاله های مورد پذیرش این دانشگاه قرار گرفت.

 

 

ابراهیم سراوانی که در سال ۲۰۱۶ میلادی حداقل هفت مقاله (پذیرفته شده ) در کنفرانسهای بین المللی داخل و خارج کشور ارائه نموده است علت این فعالیتهای علمی و پژوهشی اش را اعتلای نام ایران و سیستان می داند.

img_20161206_233132

 

img_20161206_233038

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38744

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. سلام . دستمریزاد فرزندان برومند سیستان ورجاوند. خدا قوت

  2. یه مقاله فرستادن و پذیرش شده زدن تو سایت !!!!!!!
    تو دانشگاه ها روزی صد تا از این مقاله ها پذیرش میشه !!!!!!

  3. درود بر استاد سراوانی و بر اهالی گندم پرس. به خودمان بالیدیم و به استاد سراوانی افتخار می کنیم.

  4. بسیار عالی بود…مرحبا

  5. ناشناس عزیز کاش می دانستی این مقاله جهانی هست به واژه ی اینترنشنال نگاه کن. ضمن اینکه استاد سراوانی استاد من در دانشگاه آزاد زابل بوده و از نزدیک هم ایشان را می شناسم . در بین فامیل و اقوام و دوستان و دانشجویان و دانش آموزانش مانند ندارد. بسیار آرام با متانت و بی ادعاست. در حالیکه برای ادامه تحصیل رایگان از چند دانشگاه خارجی یشنهاد دارد اما خدمت به پدر بزرگوارش را بر همه ی اینها ترجیح داده. اواخر آذرماه جاری به عنوان پژوهشگر ویژه از سوی دانشگاه سنگاپور برای شرکت در کنفرانس و تجلیل از ایشان دعوت شده و به گفته ی یکی از همکارانش جدیدا مقاله ای علمی از ایشان و یک همکار فرهنگی دیگر در پاریس فرانسه پذیرفته شده و برای ارایه باید به اونجا بره. از آقای سراوانی دو کتاب در سال ۹۵ چاپ شده که ایشان حداقل پنجاه جلدش رو به رایگان به عنوان هدیه به دوستان و همکاران و دانشجویانشان داده اند. از همکاران دبیرستان بهیاری زابل شنیدم این بنده ی خدا برای ماندگاری این هنرستان در زابل سال گذشته را کاملا رایگان تدریس کرده و امسال هم تا کنون ریالی دستمزد نگرفته است. حیف است یک نویسنده و پژوهشگر برجسته ی سیستانی را به جای حمایت. تخریب کنیم.

  6. واقعا خوشحال شدم با این خبر ان شاا…روزی ماهم به این افتخارات برسیم.درود برسیستان و سیستانی