بازدید سرزده مدیر آموزش و پرورش زابل از تعدادی از مدارس در روزهای سرد آذرماه

  • کد خبر : 38408
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
بازدید سرزده مدیر آموزش و پرورش زابل از تعدادی از مدارس در روزهای سرد آذرماه

صبح امروز مدیر آموزش و پرورش زابل در مدرسه امام رضا حضور یافت.   به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش زابل،علی اکبر بزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش زابل برای بررسی وضعیت گرمایشی مدارس به طور سرزده از تعدادی از مدارس شهرستان زابل از جمله دبستان امام […]

صبح امروز مدیر آموزش و پرورش زابل در مدرسه امام رضا حضور یافت.

 

به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش زابل،علی اکبر بزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش زابل برای بررسی وضعیت گرمایشی مدارس به طور سرزده از تعدادی از مدارس شهرستان زابل از جمله دبستان امام رضا(ع) بازدید بعمل آوردند که آنطور که از بازدیدهای مشخص شد،خوشبختانه همه مدارس با آمادگی کامل به استقبال سرما رفته اند .

 

 

علی اکبر بزی در حاشیه بازدید از مدرسه امام رضا(ع) گفت: ۹۰۰۰۰ لیتر نفت در انبارها ذخیره شده ومدیران محترم مدارس هم از مدتها قبل نسبت به چک کردن سیستم گرمایشی مدارس اقدام کرده اند و  از این بابت هیچگونه جای نگرانی وجود ندارد.

 

 

رسانه گندم خبر از توجه و پیگیری مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل به مشکلات مطرح شده در خصوص دبستان امام رضا(ع) در کانال خبری گندم خبر در تلگرام با عنوان ‘ دبستانی فاقد هر گونه امکانات گرمایشی در زابل ‘ ، کمال تشکر را دارد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38408

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. سلاام.گندمی باین بازدید سرزده چه مصوبه ایی داشته.تابدانیم وازهمه مهمتر مدیر توانمند اموزش وپروش چطور راضی شد دراین سرما مدارس خصوصا دبستان بازباشد.ایا درخواستی جهت تحویل سهمیه نفت سفید زودتر ازفصل سرما به مدیر شرکت نفت زده اند. یانه که منتظر فصل زمستان میمانیم.متاسفانه برخی مدیران درزابل دچارروزمررگی شدند.لذا این بازدید چه سود….

  2. جناب گندم خبر معلومه که مدیر آموزش و پرورش زابل شماره خریده وگرنه ایشان همه میدانند که بیشتر دنبال سیاسی بازی خودش هست تا مشکلات .

  3. باسلام ضمن تشکر وقدردانی از معلمین دلسوز و فداکار اگه میشد ریاست محترم آموزش و پرورش زابل یه بازدیدی از دبیرستان دوره اول فرهنگیان داشته باشند بد نیست تا اگه چشم بصیرتی وجود داشته باشد مشخص شود