تبدیل شدن یک واحد مرغداری بزرگ در زابل به مخروبه+ویدئو

  • کد خبر : 38265
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۱۲
تبدیل شدن یک واحد مرغداری بزرگ در زابل به مخروبه+ویدئو

حمایت از صنعت مرغداری سیستان و بلوچستان مدت هاست مورد توجه دولتمردان و سازمان جهاد کشاورزی در استان قرار گرفته است که جا دارد در این خصوص از مسئولین پیگیر، تشکر و قدرانی داشته باشیم.     گـــنـدم خـــبـر : موضوع مهمی که در این بین باید مورد توجه دولتمردان استانی قرار بگیرد ممنوع کردن […]

حمایت از صنعت مرغداری سیستان و بلوچستان مدت هاست مورد توجه دولتمردان و سازمان جهاد کشاورزی در استان قرار گرفته است که جا دارد در این خصوص از مسئولین پیگیر، تشکر و قدرانی داشته باشیم.

 

 

گـــنـدم خـــبـر : موضوع مهمی که در این بین باید مورد توجه دولتمردان استانی قرار بگیرد ممنوع کردن واردات مرغ از استان های دیگر به سیستان و بلوچستان(موضوعی که مدت کوتاهی است در دستور کار قرار گرفته است) و احیا واحدهای مرغداری که توان رقابت با رقبا را نداشته و ورود مرغ های وارداتی آنها را به سمت برشکستگی و مخروبه شدن سوق داده است.

 

 

در ادامه گوشه ای از مشکلات حاکم بر واحدهای مرغداری در شمال استان سیستان و بلوچستان را بصورت ویدئو که توسط یک شهروند دلسوز سیستانی تهیه شده است مشاهده خواهید کرد و امید داریم بازسازی و احیا دوباره مرغداریهای برشکست و تعطیل شده مورد توجه مسئولین جهاد کشاورزی و سایر دولتمردان قرار بگیرد.

 

دانلود ویدئو

 

تهیه کلیپ: قاسمی

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38265

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام، بنده قصد خرید و احیای این واحد مرغداری رو داشتم، پس از تحقیق فهمیدم توسط بانک کشاورزی مصادره شده، بانک مراجعه کردم قیمت خون باباشون گذاشته بودن، میگفتن شما تسهیلات عقب افتاده رو بعلاوه جریمه دیر کرد بدین تا به شما واگذار کنیم، اونوقت چقدر؟ ۱۶۵ میلیون تومن….، واسه ساختمون مخروبه، عطایش به لقایش بخشیدیم و اومدیم. مسئولین اصلا بفکر احیا نیستند با اینکه بنده و خیلیا قصد احیا و سرمایه گذاری داشتن