کمک به رشد و ارتقای واحد های فناور حمایت از توسعه کشور و تولید ملی است.

  • کد خبر : 38231
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۸
کمک به رشد و ارتقای واحد های فناور حمایت از توسعه کشور و تولید ملی است.

دکتر احمد قرایی گفت: مجموعه خدمات مراکز رشد واحد های فناور، کاهش ریسک و هزینه های موسسات نوپا را در دوران راه انداری به همراه دارد.     به گزارش خبرنگار  گـــنـدم خـــبـر از زابل، سمینار تخصصی اقتصاد دانش بنیان با سخنرانی دکتر احمد قرایی؛ رئیس پژوهشکده تالاب بین المللی هامون در دانشگاه آزاد اسلامی […]

دکتر احمد قرایی گفت: مجموعه خدمات مراکز رشد واحد های فناور، کاهش ریسک و هزینه های موسسات نوپا را در دوران راه انداری به همراه دارد.

 

 

به گزارش خبرنگار  گـــنـدم خـــبـر از زابل، سمینار تخصصی اقتصاد دانش بنیان با سخنرانی دکتر احمد قرایی؛ رئیس پژوهشکده تالاب بین المللی هامون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل برگزار شد.

 

 

 

احمد قرایی گفت: مراکز رشد در واحد های دانشگاهی، در تبدیل علم به ثروت و تاسیس شرکت های دانش بنیان نقشی برجسته دارند و مجموعه خدمات این مراکز، کاهش ریسک و هزینه های موسسات نوپا را در دوران راه انداری به همراه دارد.

 

 

قرایی با تاکید بر اینکه ما باید تولید کننده باشیم نه مصرف کننده اظهار داشت: موضوع حمایت از تولید، سرمایه و کار داخلی در کشورهای مختلف موضوع جدیدی نیست و ریشه در تاریخ جوامع دارد.

 

 

رئیس پژوهشکده تالاب بین المللی هامون بیان کرد: از جمله حمایت های معطوف به توسعه کشور و تولید ملی، کمک به رشد و ارتقای واحد های فناور و مراکز رشد در واحد های دانشگاهی است.

 

 

وی شناخت نیاز ها و قابلیت های منطقه را در تاسیس شرکت های دانش بنیان موثر دانست و تصریح کرد: سیستان بهترین مکان برای کشت گیاهان دارویی است که می توان با تشکیل شرکت های دانش بیان درآمد زایی کرد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38231
  • دیدگاه‌ها برای کمک به رشد و ارتقای واحد های فناور حمایت از توسعه کشور و تولید ملی است. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.